کد مطلب:  60129 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی ابراهیم رئیسی از کتاب جهاد مقدس

رونمایی ابراهیم رئیسی از کتاب جهاد مقدس

تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی با عنوان جهاد مقدس که شامل بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد دفاع مقدس است، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس منتشر شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از مهر، جدیدترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی با عنوان جهاد مقدس که شامل بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد دفاع مقدس است، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس منتشر شد و در حاشیه افتتاح نمایشگاه «در لباس سربازی»، توسط ریاست محترم جمهور رونمایی شد.

رونمایی ابراهیم رئیسی از کتاب جهاد مقدس
رونمایی ابراهیم رئیسی از کتاب جهاد مقدس

دفاع مقدّس یکی از درخشان‌ترین و مهم‌ترین فراز های تاریخ انقلاب اسلامی و داستان حماسی مقاومت  8 ساله مردم ایران است و آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه‌العالی) از اوّلین ساعات آغاز جنگ تحمیلی به عنوان نماینده‌ی حضرت امام خمینی (ره) در شورای‌عالی دفاع در این جهاد عظیم نقش تاثیرگذاری داشتند. مسئولیت های ایشان در شورای عالی دفاع، امامت نماز جمعه‌ی تهران و ریاست کمیسیون دفاع مجلس شورای اسلامی در سال اوّل جنگ و سپس در مقام رئیس جمهوری ایران و ریاست شورای‌عالی دفاع و ریاست شورای‌عالی پشتیبانی جنگ، این امکان را به ایشان می‌داد که نگاهی جامع نسبت به مسائل کشور و دفاع مقدّس داشته باشند لذا بیانات ایشان در مورد هشت سال جنگ ایران و عراق حاوی نکات  مهمی می‌باشند.


برای تدوین کتاب جهاد مقدس، رهنمودها و بیانات فرماندهی معظّم کلّ قوا در خصوص ابعاد و موضوعات مرتبط با دفاع مقدّس که طیّ سالهای 1359 تا 1399 بیان فرموده‌اند، مورد بررسی و بهره‌برداری قرار گرفته و در ده فصل مختلف  تدوین شده است.

لازم به ذکر است، علاقمندان می‌توانند برای تهیه‌ی این کتاب، به پایگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی) به آدرس www.book-khamenei.ir مراجعه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره رونمایی ابراهیم رئیسی از کتاب جهاد مقدس فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رونمایی ابراهیم رئیسی از کتاب جهاد مقدس» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید