کد مطلب:  66675 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رونمایی از بازی جدید یک فرانچایز محبوب توسط کونامی در TGS

رونمایی از بازی جدید یک فرانچایز محبوب توسط کونامی در TGS

کونامی قصد دارد تا از یکی از فرانچایز‌های قدیمی و محبوب خود، عنوانی جدید را در مراسم TGS 2022 رونمایی کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کونامی اعلام کرده است که قرار است در مراسم TGS 2022، عنوانی جدید از یک فرانچایز محبوب را رونمایی خواهد کرد.

طبق اطلاعاتی که وبسایت VGC منتشر کرده است، کونامی قصد دارد تا در مراسم TGS پیش رو، به گذشته‌ها باز گردد و برای یکی از فرانچایز‌های محبوب خود، یک عنوان جدید را معرفی کند. با این حال به نظر می‌رسد که این عنوان جدید از سری بازی‌های بزرگ و کلاسیک قدیمی این شرکت نخواهد بود.

روز گذشته، لیست بازی‌هایی که کونامی قصد دارد آن‌ها را در مراسم توکیو گیم شو 2022 به مخاطبین نشان دهد، منتشر شد. بسیاری از بازی‌های حاضر در این لیست از قبل شناخته شده هستند. این در حالی است که طبق زمان بندی نحوه برگزاری رویداد کونامی، 45 دقیقه زمان برای معرفی بازی‌های معرفی نشده در روز 16 سپتامبر در نظر گرفته شده است.

در بیانیه کونامی آمده است که صداپیشه معروف، آقای یوجی کاجی، که بر روی آثاری چون فاینال فانتزی کار کرده است، قرار است به عنوان مهمان در این مراسم حضور داشته باشد. با این حال نمی‌توان مطمئن بود که حضور کاجی، نشان از ساخت عنوان جدید فاینال فانتزی یا هر عنوان دیگری که او بر روی آن کار کرده باشد، داشته باشد.

اگرچه بسیاری از طرفداران سری بازی‌های Silent Hill و Metal Gear، امیدوارند تا بازی معرفی نشده پیش رو، یک عنوان جدید از این دو فرانچایز محبوب باشد، اما برخی از منابع مطلع اعلام کرده‌اند که بازی معرفی نشده کونامی، یک پروژه کوچک‌تر نسبت به دو عنوان گفته شده است. با این حال در اردیبهشت ماه، چندین عکس مختلف که به نظر می‌رسید به سری Silent Hill تعلق داشته باشند، منتشر شد و باعث شد تا شایعات بسیار زیادی در خصوص تولید و عرضه بازی Silent Hill 4 به گوش برسد.

حال باید منتظر ماند و دید که کونامی قرار است کدام یک از فرانچایز‌های قدیمی خود را از آرشیو خود خارج کرده و تصمیم به ساخت دنباله‌ای برای آن گرفته است.

 

: برای دریافت مشاوره درباره رونمایی از بازی جدید یک فرانچایز محبوب توسط کونامی در TGS فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «رونمایی از بازی جدید یک فرانچایز محبوب توسط کونامی در TGS» در کادر زیر بنویسید :

5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید