کد مطلب:  59586 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
حریرچی: عدم رعایت 60 درصدی پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم آمار مرگ و میر را تا ماه دیگر صعودی خواهد کرد

حریرچی: عدم رعایت 60 درصدی پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم آمار مرگ و میر را تا ماه دیگر صعودی خواهد کرد

حریرچی گفت: حدود 60 درصد مردم شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و تا یک ماه دیگر شاهد مرگ و میر زیادی خواهیم بود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت اظهار کرد: پیش بینی چندین مرجع بین المللی این است که  متاسفانه ما تا یک ماه دیگر تعداد موارد مبتلاهایمان افزلیش خواهد یافت و مرگ و میر هم صعودی خواهد شد. این در حالی است که باید در تمام کشورها نکات و پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

او در مورد مهمترین اقدامات برای مهار فوری کرونا گفت:ما از لحاظ شیوه نامه‌ها مشکلی نداریم و جمع بندی‌های خوبی انجام شده است ، اما متاسفانه در پیاده سازی  آن با مشکل جدی مواجه شده است. حدود 60 درصد مردم هیچ کدام از شیوه نامه‌ها را رعایت نمی‌کنند و دچار یک لجبازی با خودشان شده اند. به نظر من مهم‌ترین کار از منظر دینی این است که برای حفظ خود و دیگران تو این شب‌های عزیز بکوشیم.مردم باید هوای همدیگر را داشته و مراقب سلامتی خواهر و بردار دینی خود در این شب‌ها باشند. هر کسی برای خود امربه معروف و نهی از منکر تعیین کند.

حریرچی  در مورد تجهیز بیشتر مراکز درمانی و بیمارستان ها کشور بیان کرد: باید اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی مشاغلی که به شدت در معرض خطر هستند مانند رستوران‌ها و مکان‌های پر تجمع را هر چه سریع تر در دستور کار قرار دهیم تا بتوانیم امکانات و تجهیزات بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را تقویت کنیم. در حال حاضر یک سوم بیمارستان ها توسط بیماران کرونایی اشغال شده است، اما بیماران سرطانی نسبت به گذشته بیشتر شده که باید توجه ویژه‌ای به آن ها هم داشته باشیم.

در پایان وی در مورد وضعیت واکسیناسیون گفت: عملکرد کوتاه مدت ما واکسیناسیون بوده که خوشبختانه توانسته ایم حدود 73 تا 78 درصد رده‌های سنی مختلف را پوشش دهیم.

: برای دریافت مشاوره درباره حریرچی: عدم رعایت 60 درصدی پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم آمار مرگ و میر را تا ماه دیگر صعودی خواهد کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «حریرچی: عدم رعایت 60 درصدی پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم آمار مرگ و میر را تا ماه دیگر صعودی خواهد کرد» در کادر زیر بنویسید :

3 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید