کد مطلب:  67106 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش رونالدو بابت حذف از جام جهانی 2022 قطر

واکنش رونالدو بابت حذف از جام جهانی 2022 قطر

تیم ملی پرتغال شب گذشته با یک گل مغلوب تیم ملی مراکش شده و نتوانست جواز صعود به مرحله نیمه نهایی جام جهانی را کسب کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیم ملی پرتغال شب گذشته با یک گل مغلوب تیم ملی مراکش شده و نتوانست جواز صعود به مرحله نیمه نهایی جام جهانی را کسب کند. حالا بعد از یک روز کریستیانو رونالدو، ستاره تیم ملی پرتغال نسبت به حذف از جام جهانی واکنش نشان داد. با آسمونی همراه باشید.

کریستیانو رونالدو در صفحه خود نوشت: قهرمانی در جام جهانی با لباس تیم ملی پرتغال، بزرگترین و بلندپروازانه ترین رویای دوران حرفه ای من بود. خوشبختانه عناوین زیادی در ابعاد بین المللی از جمله با لباس تیم ملی پرتغال کسب کرده ام، اما قرار دادن نام کشورمان در قله فوتبال جهان، بزرگ ترین آرزوی من بود. من برای رسیدن به این هدف و برآورده کردن این رویا سخت مبارزه کردم. در حضورم طی 16 سال در جام های جهانی گلزنی کرده و همیشه در کنار بازیکنان بزرگ و با حمایت میلیون ها نفر از مردم پرتغال، تمام تلاشم را کردم.

با تمام توانم در زمین حاضر شدم و هرگز از مبارزه و تلاش برای رسیدن به رویا دست نکشیدم. متاسفانه دیروز این رویا به پایان رسید و نیاز به واکنشی گرم و خوشحال کننده نیست. فقط می‌خواهم همه بدانند که چیزهای زیادی گفته شده، خیلی نوشته شده، گمانه‌زنی‌های زیادی انجام شده است، اما تعهد من به پرتغال برای یک لحظه تغییر نکرده است.

من همیشه کسی بودم و برای هدف همه می جنگیدم و هرگز به هم تیمی هایم و کشورم پشت نمی کردم. در حال حاضر، چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد. متشکرم پرتغال و با تشکر از شما قطر. این رویا تا زمانی که ادامه داشت زیبا بود... حالا وقت آن است که یک مشاور خوب باشید و به همه اجازه دهید تا نتیجه گیری خود را انجام دهند.

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش رونالدو بابت حذف از جام جهانی 2022 قطر فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش رونالدو بابت حذف از جام جهانی 2022 قطر» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید