کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد پیوست. | آسمونی
کد مطلب: 59736 درج نظر
بازگشت پسر شر منچستر به تئاتر رویا ها

بازگشت پسر شر منچستر به تئاتر رویا ها

فوق ستاره پرتغالی سابق تیم های رئال مادرید و یوونتوس، با امضای قراردادی به باشگاه سابقش در انگلستان یعنی منچستر یونایتد پیوست.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از رسانه های انگلیسی، کریستیانو رونالدو، مهاجم گلزن پیشین تیم های اسپورتینگ لیسبون پرتغال، رئال مادرید اسپانیا و یوونتوس ایتالیا با امضای قراردادی به صورت رسمی به تیم سابق خود در لیگ برتر انگلستان یعنی منچستر یونایتد پیوست. مدت قرارداد دو ساله و با قابلیت تمدید توافقی یک ساله است و حقوق سالانه دریافتی کریستیانو از منچستر یونایتد، مبلغ 15 میلیون یورو به علاوه مبلغ 8 میلیون یورو به عنوان پاداش است.
ابتدا چند منبع ادعا کردند خورخه مندس، ایجنت کریستیانو رونالدو به پاریس رفته است و همین موضوع باعث شد تا زمزمه هایی مبنی بر هم تیمی شدن او با لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی در باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه به گوش برسد.
با وجود این که در دو سه روز اخیر، کریستیانو رونالدو شدیدا به  باشگاه منچستر سیتی مرتبط شده بود، اما حالا فوق ستاره پرتغالی مقصدی به غیر از تیم آبی شهر منچستر را انتخاب کرد و دوباره راهی نیمه سرخ رنگ شهر منچستر در انگلستان شد.

بازگشت پسر شر منچستر به تئاتر رویا ها
بازگشت پسر شر منچستر به تئاتر رویا ها


به نقل از نشریه توتو دلا اسپورت تورین فروش کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی به منچستر یونایتد خزانه باشگاه ایتالیایی را تکان داد.

طبق گزارش این نشریه تورینی بیانکونری از فروش رونالدو 90 میلیون یورو درآمدزایی کرد. نزدیک به 60 میلیون یورو از دستمزد سالیانه این بازیکن صرفه جویی شد. همچنین مبلغ 28 میلیون یورو نیز از فروش رونالدو به منچستریونایتد، عاید باشگاه یوونتوس شد.

یوونتوس با این درآمد نزدیک به 90 میلیون یورو می تواند در بحران مالی در شرایط کرونایی چندین بازیکن جدید در تابستان به خدمت بگیرد.

مویس کین مهاجم اورتون و مائورو ایکاردی مهاجم پاری سن ژرمن از گزینه های اصلی یووه برای پر کردن جای خالی رونالدو هستند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره بازگشت پسر شر منچستر به تئاتر رویا ها فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «بازگشت پسر شر منچستر به تئاتر رویا ها»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?