کد مطلب:  65546 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رومینگ در کشورهای عضو اتحادیه اروپا رایگان خواهد بود

رومینگ در کشورهای عضو اتحادیه اروپا رایگان خواهد بود

اتحادیه اروپا تا 10 سال آینده به شرکت‌ها اجازه نخواهد داد تا از مسافرین 27 کشور عضو این اتحادیه هزینه‌ی رومینگ دریافت کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اتحادیه اروپا تا 10 سال آینده به شرکت‌ها اجازه نخواهد داد تا از مسافرین 27 کشور عضو این اتحادیه هزینه‌ی رومینگ دریافت کنند. اتحادیه اروپا 5 سال پیش در طرحی با نام Roam like at Home، هزینه‌ی رومینگ برای مسافرین کشورهای یادشده را رایگان کرده بود و حالا نیز این طرح را تا سال 2032 ادامه خواهد داد.

به گزارش آسمونی، در بخش جدیدی از برنامه Roam like at Home، کیفیت خدمات افزایش پیدا می‌کند و مسافرین از همان خدماتی که در کشورهای خود به آن دسترسی داشته‌اند، بهره خواهند برد. برای مثال، اگر شما در کشور مبدا به اینترنت 5G دسترسی داشته‌ باشید، سرویس رومینگ شما در زمان مسافرت نیز باید اینترنت مشابهی را به شما ارائه دهد.

همچنین سرویس‌‌های ارائه‌دهنده‌ی اینترنت باید نسبت به کیفیت سرویس‌ها و افزایش احتمالی هزینه‌ها از طریق SMS به کاربران اطلاع‌رسانی کنند. علاوه بر این، در صورتی که مسافرین به شماره‌ تماس اضطراری (112) دسترسی نداشته باشند، اپراتورها ملزم خواهند بود تا راهکاری جایگزین و رایگان مانند یک سرویس پیام‌رسان و یا اپلیکیشن را برای آن‌ها در دسترس قرار دهند.

: برای دریافت مشاوره درباره رومینگ در کشورهای عضو اتحادیه اروپا رایگان خواهد بود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رومینگ در کشورهای عضو اتحادیه اروپا رایگان خواهد بود» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید