کد مطلب:  63997 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رفع توقیف نمایش آن سوی آینه

رفع توقیف نمایش آن سوی آینه

نمایش آن‌سوی آینه به کارگردانی علی سرابی بعد از یک شب تعطیلی،شب گذشته دوباره روی صحنه رفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، جدید ترین نمایش ساخته علی سرابی به نام "آن‌سوی آینه" بعد از یک شب عدم اجرا شب گذشته بر روی صحنه رفت.

تا پیش از این این نمایش به دلیل پاره‌ای از اصلاحات، به مدت یک شب متوقف شده بود و در تاریخ دوشنبه 5 اردیبهشت 1401 روی صحنه نرفت. گروه اجرایی با پشت سر گذاشتن یک بازبینی دیگر که عصر روز گذشته انجام شد، اصلاحات لازم را اعمال کردند تا این نمایش پس از یک روز عدم اجرا بار دیگر روی صحنه برود.

نمایش " آن‌سوی آینه" نوشته فلوریان زلر، نمایشنامه‌نویس فرانسوی است که با کارگردانی علی سرابی و بازی ریما رامین‌فر، مارال بنی‌آدم، الناز حبیبی، پژمان جمشیدی و علی سرابی در تالار وحدت روی صحنه می‌رود. 

سرابی پیش از این، سال 1396 این نمایش را در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا کرد که با استقبال تماشاگران رو برو شد و یکی از پر مخاطب‌ترین نمایش‌های آن سال بود و قرار است سال آینده آن را برای دومین بار در تالار وحدت و در اشلی بزرگ‌تر روی صحنه ببرد.
مارال بنی‌آدم و الناز حبیبی هر دو در یک نقش بازی می‌کنند و برخی اجراها با حضور مارال بنی‌آدم و برخی دیگر با حضور النازحبیبی به صحنه می‌رود.
آن سوی آینه نوشته فلوریان زلر، نمایشنامه‌نویس شناخته‌شده فرانسوی است و به عنوان یک کمدی فرانسوی به صحنه می‌رود و داستان آن درباره روابط دو زوج است که با بحران رو به رو شده‌اند.

: برای دریافت مشاوره درباره رفع توقیف نمایش آن سوی آینه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رفع توقیف نمایش آن سوی آینه» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید