کد مطلب: 60912 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چگونه با همسرم رفیق باشم؟

چگونه با همسرم رفیق باشم؟

بیشتر عزیزان سوال میپرسند چگونه میتوانیم باهمسرخود رفیق باشیم؟
زمان مطالعه: 1 دقیقه

بنام یگانه عالم

در ابتدا باید بگویم که چه عواملی باعث پایدارشدن یک دوستی میشود. وقتی شما با دوست خود صحبت میکنید، قطعا یک چهارچوب واحد و مرزی را رعایت میکنید و یا نقاط مشترک با دوست خود دارید و در هنگام انجام فعالیت مورد علاقه هردو برای یکدیگر باید و نباید تعیین نمیکنید. در کنار هم درواقع خود واقعیتان هستید و حریم شخصیتان حفظ میشود.

برای هم شنونده خوبی هستید و در زمان نیاز موجب انگیزه میشوید. در برابر همسرتان هم همینطور باشید. نقاط مشترکتان را بیابید. زوج‌هایی که تفریح مشترک دارند، همیشه کنار هم می‌مانند و از وجود هم لذت میبرند. درباره‌ احساسات و نگرش‌های همسرتان بدون تلاش جهت تغییر یکدیگر تحقیق کنید، می‌توانید از یکدیگر چیزهای زیادی بیاموزید.

اگر احساسات و نگرش‌های همسرتان را مورد تمسخر و انتقاد قرار دهید ممکن است در آینده دیگر هرگز احساساتش را بروز ندهد. سعی کنید برای یکدیگر انگیزه باشید و همیشه همراه و هم پای یکدیگر بمانید اما حریم خصوصی هرکدام مهم و ضروری است و هر کس زمانی را نیاز به خلوت با خود را دارد پس به خواسته هم احترام بگذارید.

سارا فلاحی

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

سارا فلاحی (کارشناس ارشد روانشناسی) مطلب خواندنی و آموزشی در زمینه های سبک زندگی، خانواده، همسرداری، فرزندداری، ازدواج، آداب، اخلاق و روانشناسی.

ثبت نظر درباره «چگونه با همسرم رفیق باشم؟»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 7 = ?