مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  68119 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برند رر بیوتی

برند رر بیوتی

برند رر بیوتی یکی از برندهای پرطرفدار آمریکایی می‌باشد و سلنا گومز خواننده معروف بنیان‌گذار این برند است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

برند رر بیوتی (Rare Beauty) یا زیبایی کمیاب یک برند لوازم آرایشی آمریکایی است و سلنا گومز خواننده معروف هم بنیان‌گذار برند رر بیوتی می‌باشد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی برند رر بیوتی و محصولات برند رر بیوتی بپردازیم.

سلنا گومز موسس برند Rare Beauty

تاریخچه برند رر بیوتی

برند رر بیوتی 22 فوریه 2019 تاسیس شد و سلنا گومز خواننده، موسس و بنیان‌گذار برند رر بیوتی می‌باشد. اسکات فریدمن مدیر عامل رر بیوتی است. سلنا گومز در سال 2020 آلبوم استودیویی خود را هم به نام کمیاب (Rare) رونمایی کرد.

بسیاری از محصولات رر بیوتی ارگانیک هستند و همچنین سازگار با محیط زیست نیز می‌باشد. بسته‌بندی‌های محصولات Rare Beauty قابل بازیافت هستند و این یکی از نکات مثبت و مهم این محصولات است که سلنا گومز به آن اهمیت ویژه‌ای داده است.

سلنا گومز در تبلیغات برند Rare Beauty

تبلیغ برند رر بیوتی

سلنا گومز در معرفی و تبلیغ برند رر بیوتی گفته است که نادر یا کمیاب بودن، راحت بودن است. من تلاش برای کامل بودن محض را متوقف می‌کنم و فقط می‌خواهم خودم باشم. فکر می‌کنم برند رر بیوتی می‌تواند چیزی بیشتر و فراتر از یک مارک و برند زیبایی باشد. می دوست دارم که همه‌ی ما مقایسه خود را با همدیگر فراموش کنیم و شروع به پذیرفتن منحصر به فرد خود نماییم. شما با یک عکس، یک لایک یا کامنت تعریف نمی‌شوید. زیبایی کمیاب و نادر به چگونه دیده شدن در نظر دیگران نیست این درباره نحوه دیدن خود می‌باشد.

محصولات متنوع برند رر بیوتی

محصولات برند رر بیوتی

محصولات برند رر بیوتی بسیار متنوع هستند که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

کرم پودر، ریمل مدل جدید، رژ گونه مایع، خط چشم معمولی، میست آبرسان، پرایمر، هایلایتر مایع، رژ لب جامد، رژ گونه معمولی، سایه چشم، رژ لب مایع مات، رژ لب براق، کانسیلرهای رنگارنگ، خط چشم مایع، ژل ابرو، اسپری تنظیم کننده آرایش، ابزارهای آرایشی و ...

تصاویر محصولات برند رر بیوتی

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره برند رر بیوتی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «برند رر بیوتی» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید