کد مطلب:  65361 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کارلوس کی‌روش پیشنهاد بازگشت به مصر را قبول نکرد

کارلوس کی‌روش پیشنهاد بازگشت به مصر را قبول نکرد

پس از برکناری ایهاب جلال از تیم ملی مصر، تلاش‌های فدراسیون این کشور برای بازگرداندن کی‌روش آغاز شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، پس از برکناری ایهاب جلال از تیم ملی مصر، تلاش‌های فدراسیون این کشور برای بازگرداندن کی‌روش آغاز شد اما کسر جریمه 25 هزار دلاری از دستمزد این سرمربی پرتغالی بابت عدم حضور در نشست خبری که توسط کنفدراسیون فوتبال آفریقا اعمال گردیده بود، باعث عصبانیت کی‌روش شد و او پس از ارسال اطلاعیه‌ای در محکومیت فدراسیون مصر، عصر امروز با انتشار بیانیه جدیدی از عدم بازگشت به اردوی فراعنه خبر داد.

کی‌روش در بیانیه‌ای به وب‌سایت مصری FilGoal.com درباره ادعای فدراسیون فوتبال مصر مبنی بر اینکه او برای بازگشت، خواهان دریافت مطالباتش شده بود، گفت: من گفته‌ام حقوق معوقه من را پرداخت کنید؟ نه، این حقیقت ندارد. فدراسیون مصر از نفوذ خود برای سوء استفاده و بی احترامی به همه توافق‌ها و پایبندی به قراردادها استفاده می‌کند. آنها به مطبوعات و هواداران دروغ می‌گویند.

او صحبت‌هایش را درخصوص پاسخ به پیشنهاد جدید فدراسیون فوتبال مصر برای برعهده گرفتن هدایت فراعنه اینگونه پاسخ داد: دوباره به تمرین مصر برمی‌گردیم؟ آیا می‌توانی با افراد دو رو که چاقو در شانه‌ات فرو می‌کنند، کار کنی؟

او در پایان درباره شانس بازگشت دوباره به سرزمین فراعنه صحبت کرد و گفت: ممکن است در آینده برگردم زیرا مردم مصر را دوست دارم، اما با افراد دیگری که در انجام معامله حرفه‌ای هستند.

: برای دریافت مشاوره درباره کارلوس کی‌روش پیشنهاد بازگشت به مصر را قبول نکرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «کارلوس کی‌روش پیشنهاد بازگشت به مصر را قبول نکرد» در کادر زیر بنویسید :

6 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید