مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59261 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گروه کودک شبکه دو منحل نمی شود

گروه کودک شبکه دو منحل نمی شود

شبکه دو سیما، خبر انحلال گروه کودک و نوجوان این شبکه تلویزیونی را رد کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی به نقل از روابط عمومی شبکه دو سیما؛ در پی اعلام خبری مبنی‌بر تذکر محمدتقی نقدعلی، نماینده خمینی‌شهر به همراه 38 نفر از نمایندگان به رئیس‌جمهور و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در خصوص جلوگیری از انحلال گروه کودک و نوجوان شبکه دو، اعلام می‌شود؛ انحلالی در کار نیست و این موضوع مبنای واقعی نداشته و صحت ندارد.

روابط عمومی شبکه دو در ادامه آورده است:  شگفت‌آور این‌که صحت و سقم این موضوع از چه منبع موثقی مورد راستی‌آزمایی قرار گرفته است!

گروه کودک و نوجوان شبکه دو با سابقه‌ای طولانی در امر برنامه‌سازی؛ تاکنون مجموعه‌های مختلف و متعددی را برای گروه سنی خردسال، کودک و نوجوان تولید و روانه آنتن کرده که در حافظه دیداری بسیاری از کودکان دیروز و امروز جای دارد.

گفتنی است، حمیدرضا شاه‌آبادی - معاون سیما - امروز پس از بازدید از بخش‌های مختلف شبکه کودک، در جمع مدیران این شبکه از تشکیل شورای کودک و نوجوان برای تقویت برنامه‌سازی برای این قشر خبر داد و گفت: عزم جدی و توجه ویژه به حوزه کودک طی سال‌های اخیر در فضای رسانه ملی صورت گرفته است و ریاست محترم سازمان صداوسیما هم عنایت خاصی به این بخش داشته‌اند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره گروه کودک شبکه دو منحل نمی شود فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «گروه کودک شبکه دو منحل نمی شود» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید