کد مطلب:  65535 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آدم ربایان پسر تاجر تهرانی را پس از چند روز داخل پتو گذاشتند و رها کردند

آدم ربایان پسر تاجر تهرانی را پس از چند روز داخل پتو گذاشتند و رها کردند

پسر تاجر تهرانی که 21 سال داشت در راه بازگشت به خانه توسط سرنشینان خودروی پراید ربوده شدند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

پسر 21 ساله یک تاجر و کارخانه دار تهرانی که کالاهایش به اروپا صادر میشد را سه روز پیش ربودند. آدم ربایان این پسر تاجر را توسط یک خودروی پراید دزدیدند و او را به خانه ای در اطراف قوچ حصار شهرستان ری منتقل کردند.

به گزارش آسمونی، آدم ربایان پس از انتقال گروگان به قوچ حصار ری، دست و پاهای او را بستند، موبایلش را گرفتند و از طریق یکی از شبکه های اجتماعیِ گوشی او با پدرش تماس برقرار کرده و درخواست 30 میلیارد پول برای آزادی اش کردند. آنها اعلام کردند که اگر طی 24 ساعت این مبلغ تهیه نشود گروگان خود را خواهند کشت.

این تاجر و کارخانه دار تهرانی پس از اطلاع از ربوده شدن پسرش، خود را به اداره پلیس تهران رساند و آنها را در جریان قرار داد. گروهی از ماموران اداره پلیس تهران، زیرنظر قاضی عظیم سهرابی، بازپرس شعبه 9 دادسرای جنایی وارد عمل شده و تحقیقات خود را آغاز کردند.

تیم عملیاتی در گام نخست به بررسی مسیر ربوده شدن پسر تاجر پرداختند. با بررسی دوربین های مداربسته آن منطقه متوجه شدند که تعداد آدم ربایان 3 نفر و خودروی آنها پراید بوده است.

آدم ربایان با خودروی خود به تعقیب گروگان پرداخته و طی لحظه ای مناسب جلوی ماشین او پیچیده و او را با تهدید به زور سوار ماشین خود کردند. در دوربین های مداربسته مشخص است که آن سه نفر نقاب هایی بر صورت داشته اند.

مامورین دایره جنایی با استفاده از سرنخ هایی متوجه می شوند که او را به اطراف ری برده اند. پس از اینکه آدم ربایان متوجه می شوند پلیس متوجه ماجرا شده است، پس از 3 روز گروگان خود را در پتو می پیچانند و در اطراف بیابان های اطراف ورامین رها می کنند.

پس جوان نیز با کمک رهگذران آن منطقه نجات پیدا می کند و به نزد خانواده خود بازگردانده می شود.

او به کارآگاهان پلیس اعلام کرد که او را 3 روز در اتاق زندانی کردند و کتک می زدند و نتوانسته چهره آنها را ببیند زیرا نقاب به صورت داشتند. سرانجام وقتی متوجه می شوند پلیس به دنبال آنهاست از ترس وی را رها می کنند.

در نهایت سه نفر مظنون پیدا شد که مشخص شد با پدر گروگان رفت و آمد داشتند. مظنونان ادعا داشتند که افرادی اطلاعات مرد تاجر و حتی ساعات رفت و آمد او و پسرش را پرسیده بودند ولی آنها حتی فکرش هم نمی کردند که قصدشان آدم ربایی باشد.

فعلاً با دستگیری این سه مظنون، کار تحقیقات برای دستگیری آدم ربایان ادامه دارد. جالب است بدانید که با اینکه این آدم ربایان گروگان خود را رها کرده اند اما همچنان مرد تاجر را تهدید کرده اند و ادعا دارند اگر 15 میلیارد به آنها ندهد دست از تهدیدهایشان بر نمی دارند.

: برای دریافت مشاوره درباره آدم ربایان پسر تاجر تهرانی را پس از چند روز داخل پتو گذاشتند و رها کردند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «آدم ربایان پسر تاجر تهرانی را پس از چند روز داخل پتو گذاشتند و رها کردند» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید