کد مطلب: 61454 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راهنمای کامل دریافت دوز سوم واکسن کرونا

راهنمای کامل دریافت دوز سوم واکسن کرونا

دبیر شورای سلامت اهواز در خصوص نحوه تزریق دوز سوم واکسن کرونا بر اساس واکسن‌های دریافتی در نوبت های اول و دوم، توضیحاتی ارائه داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، دکتر مهران احمدی بلوطکی، دبیر شورای سلامت اهواز با اشاره به واکسن های موجود جهت تزریق دوز سوم واکسن در کشور گفت: افرادی که دوز اول و دوم را از واکسن بهارات دریافت کرده‌اند می‌توانند دوز سوم را بهارات، آسترازنکا یا پاستوکووک پلاس دریافت کنند.

وی در ادامه افزود: همچنین دریافت‌کنندگان دو دوز واکسن سینوفارم می‌توانند برای تزریق دوز سوم از سینوفارم، آسترازنکا و یا پاستوکووک پلاس استفاده کنند.

بلوطکی ادامه داد: کسانی که دوز اول و دوم را واکسن برکت دریافت کردند، باید دوز سوم را از نوع برکت، آسترازنکا یا پاستوکووک پلاس استفاده کنند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: دریافت‌کنندگان دوز اول و دوم اسپوتنیک باید دوز سوم را آسترازنکا یا پاستوکووک پلاس تزریق کنند. افرادی که دوز اول و دوم را آسترازنکا دریافت کرده‌اند نیز می‌توانند برای تزریق دوز  از واکسن سوم آسترازنکا یا پاستوکووک پلاس استفاده کنند.

در پایان دبیر شورای سلامت اهواز چنین بیان کرد: افرادی که دوز اول و دوم پاستوکووک را تزریق کرده‌اند نیز می‌توانند دوز سوم را از نوع پاستوکووک پلاس تزریق کنند. باید توجه شودکه پاستوکووک برای تزریق نوبت اول و دوم استفاده می‌شود اما پاستوکووک پلاس تنها برای دوز سوم قابل استفاده است.

: برای دریافت مشاوره درباره راهنمای کامل دریافت دوز سوم واکسن کرونا فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «راهنمای کامل دریافت دوز سوم واکسن کرونا» در کادر زیر بنویسید :

2 * 6 = ?