کد مطلب: 65279 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رابط کاربری منوی دانلود گوگل کروم تغییر داده شد

رابط کاربری منوی دانلود گوگل کروم تغییر داده شد

قابلیت‌های گوگل کروم به‌طور مداوم در حال بهبود هستند و‌ حالا منوی دانلودهای آن تغییر پیدا کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، قابلیت‌های گوگل کروم به‌طور مداوم در حال بهبود هستند و‌ حالا منوی دانلودهای آن تغییر پیدا کرده است. گوگل یک رابط کاربری جدید برای این بخش ارائه کرده است که کار کردن با آن را راحت‌تر می‌کند.

در این رابط کاربری، شما لیست دانلودها را به جای روش قبلی Control + J، از طریق یک آیکون به‌راحتی مشاهده‌ خواهید کرد. این آیکون در سمت راست نوار URL ظاهر خواهد شد و با کلیک‌کردن روی آن خواهید توانست فایل‌های دانلود شده را مشاهده کنید.شما در پنجره‌ای که باز می‌شود و حاوی فایل‌های دانلودشده است خواهید توانست هر کدام از فایل‌های دانلودشده را که می‌خواهید درگ کرده و به هر جایی که می‌خواهید دراپ کنید. این کار باعث صرفه‌جویی در وقت شما خواهد شد و‌ همچنین در مواقعی که دانلودهای شما از نوع تصویر هستند و می‌خواهید آن‌ها را مستقیما به داخل فتوشاپ منتقل کنید می‌تواند بسیار سودمند باشد. 

البته این قابلیت فعلا در مرحله تست است و در کانال قناری کروم قابل دسترس است. بنابراین عرضه آن برای همه کاربران ممکن است چند هفته طول بکشد.

: برای دریافت مشاوره درباره رابط کاربری منوی دانلود گوگل کروم تغییر داده شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «رابط کاربری منوی دانلود گوگل کروم تغییر داده شد» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?