مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  65045 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیس‌ جمهور ونزوئلا در تهران چه می کند؟

رئیس‌ جمهور ونزوئلا در تهران چه می کند؟

نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا سندی 20 ساله در زمینه های مهم اقتصادی، سیاسی و .. را با ابراهیم رئیسی امضا نموده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس جمهور ونزوئلا که 20 خرداد ماه 1401 به تهران آمده در راس هیات بلند پایه سیاسی و اقتصادی در ایران حضور یافته است. به گزارش آسمونی «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا به ایران آمده تا با تیم های سیاسی و اقتصادی ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران دیدار کند.

روز شنبه 21 خرداد نیکلاس مادورو در مجموعه سعدآباد تهران با ابراهیم رئیسی دیدار و در زمینه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، نفتی و پتروشیمی، گردشگری و همینطور سند 20 ساله ای را امضا کردند.

بازدیدهای نیکلاس مادورو از نمایشگاه توانمندی های ایران

روز یکشنبه 22 خرداد هم روسای جمهوری ایران و ونزوئلا از نمایشگاه توانمندی‌ ها و دستاوردهای دانش‌ بنیان «ایران ‌ساخت» بازدید کردند. محصولات ایران‌ ساخت تعدادی از شرکت‌ های دانش‌ بنیان در حوزه‌ های سلامت، امنیت غذایی، نفت، گاز و پتروشیمی است.

نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا همچنین بخاطر تحویل گرفتن دومین نفتکش آفراماکس ساخت شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) که به سفارش ونزوئلا ساخته شده است گفته با دیدن این کشتی با ظرفیت 800 هزار بشکه، اولین چیزی که از ذهنم گذشت، چهره رهبر محبوب‌ مان فرمانده چاوز بود که مطمئنم روح او در این لحظه در هر کجا که باشد از خوشحالی لبخند به لب دارد.

مادورو همینطور به رئیس جمهور کشورمان گفت: از طرف ملت ونزوئلا و کلیه زنان و مردان و کارکنان و کارگران شرکت ملی نفت ونزوئلا از شما بابت تحویل این کشتی تشکر می‌کنیم که این دستاور بزرگی است.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره رئیس‌ جمهور ونزوئلا در تهران چه می کند؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «رئیس‌ جمهور ونزوئلا در تهران چه می کند؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید