کد مطلب:  67386 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
نشست رئیس جمهور با مدیران شرکت های بزرگ تجاری چین

نشست رئیس جمهور با مدیران شرکت های بزرگ تجاری چین

آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران که در جریان سفر رسمی خود به چین در پکن به سر می برد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور اسلامی ایران که در جریان سفر رسمی خود به چین در پکن به سر می برد، ظهر امروز - چهارشنبه - با مدیران شرکت های بزرگ تجاری این کشور دیدار و گفت و گو کرد. در این جلسه که وزرای اقتصادی دولت سیزدهم نیز حضور داشتند، مسایل اقتصادی و تجاری بین فعالان اقتصادی ایران و چین مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش آسمونی، در این جلسه دهها تن از مدیران ارشد شرکت های چینی در زمینه های صنعت و معدن، انرژی و حمل و نقل حضور داشتند و راههای تجارت با ایران، سرمایه‌گذاری و پیشبرد پروژه های کلان محور اصلی جلسه بود.آیت الله رئیسی در دومین روز از سفر خود به جمهوری خلق چین، صبح روز چهارشنبه در دانشگاه پکن حضور یافت و «استاد افتخاری» این دانشگاه را دریافت کرد؛ وی سپس در اندیشمندان و فرهیختگان برتر چین حضور یافت و به تشریح دیدگاههای جمهوری اسلامی ایران در حوزه روابط بین الملل، چندجانبه گرایی و نظم نوین جهانی پرداخت.

در جریان این سفر رئیس جمهور ضمن ملاقات با همتای چینی خود و دیگر مسئولان سیاسی این کشور، دیدار با ایرانیان مقیم چین را نیز در برنامه دارد. جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین در راستای اجرای برنامه جامع همکاری 25 ساله دو کشور، در این سفر 20 سند همکاری در حوزه های مختلف اقتصادی از جمله انرژی، صنعت، حمل و نقل و ترانزیت امضا کردند.

: برای دریافت مشاوره درباره نشست رئیس جمهور با مدیران شرکت های بزرگ تجاری چین فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «نشست رئیس جمهور با مدیران شرکت های بزرگ تجاری چین» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید