کد مطلب: 60316 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئیسی: تکنولوژی صنعت موشکی را در صنعت خودروسازی وارد نکردیم.

رئیسی: تکنولوژی صنعت موشکی را در صنعت خودروسازی وارد نکردیم.

رئیس جمهور در ادامه صحبت هایش در در شورای اداری بوشهر در مورد تحریم ها و صنایه مختلف به سوالات خبرنگاران پاسخ داد
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 
رئیس جمهور در ادامه صحبت هایش در این نشست خبری اظهار کرد: دولت واقف به این است که وضعیت در استان بوشهر مناسب نیست و حتماً باید چهره استان با فقر و نداشتن همراه نمی‌بود که امروز موجب رنج مردم نشود.

وی افزود: وضع موجود را باید تغییر داد و برای این کار باید گزارش شناخت داشت که اتفاق‌ نظر داشته باشیم که باید حرکت به‌سوی نقطه مطلوب کرد که این حرکت نیازمند اقدامات جهادی است. نقش مهم، محوری و تعیین‌کننده مربوط به یک مدیر تحول‌آفرین است.

رئیس جمهور با اشاره به تحول در فرایندها، بیان کرد: برخی از فرایندهای موجود پیچیده هست و مردم را در بروکراسی اداری سرگردان می‌کند. بیشترین تحریم‌های ما در صنعت نظامی و هسته‌ای بوده اما بیشترین توفیقات را داشته‌ایم چون به صورت جهادی عمل کرده‌ایم و انگیزه تحول در آن وجود داشته است. بعضی ها می گویند چرا شما موشک می سازید اما در صنعت خودروسای مشکل دارید؟ چون ما تکنولوژی صنعت موشکی را در صنعت خودروسازی سرازیر نکردیم.

ابراهیم رئیسی در ادامه گفت: برخی از صنایع در استان بوشهر به هر دلیلی بسته شده است؛ در هفته گذشته این دستور را به بانک‌ها دادیم که حق تعطیلی هیچ کارگاه اقتصادی را ندارند.

معرفی نویسنده:

کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی هستم. اگه به دنیای هنر و ادبیات و آموزش زبان علاقه دارید، با من همراه باشید. تو آسمونی قراره چیزای زیادی یاد بگیریم.

ثبت نظر درباره «رئیسی: تکنولوژی صنعت موشکی را در صنعت خودروسازی وارد نکردیم.»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 5 = ?