کد مطلب:  64749 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
رئال در آستانه جذب 5ساله اورلین شوامنی ستاره موناکو

رئال در آستانه جذب 5ساله اورلین شوامنی ستاره موناکو

مدیران رئال مادرید تصمیم گرفته‌اند که روند جذب شوامنی را در روزهای پیش رو سرعت بخشیده و کار انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو را نهایی کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، مدیران رئال مادرید تصمیم گرفته‌اند که روند جذب شوامنی را در روزهای پیش رو سرعت بخشیده و کار انتقال این بازیکن به سانتیاگو برنابئو را نهایی کنند.
مدیران این باشگاه اسپانیایی مذکراتی را با مدیران موناکو آغاز کردند و به نظر می‌رسد که توافق نهایی در آینده نزدیک به دست بیاید تا این بازیکن از فصل آینده با پیراهن رئال مادرید به میدان برود. بسیاری از باشگاه‌های درجه یک اروپایی شرایط این بازیکن را مدنظر داشته و حتی برای جذب او اقدام کردند اما حالا به نظر می‌رسد که همگی از این که بتوانند با رئال مادرید برای جذب این بازیکن رقابت کنند ناامید هستند.

گفته می‌شد شوامنی علاقه زیادی به حضور در رئال مادرید دارد و این باشگاه نیز آماده است تا قراردادی پنج ساله تا سال 2027 با این بازیکن فرانسوی به امضا برساند. هرچند مدیران رئال امیدوار هستند که با توافق با باشگاه موناکو مجبور به پرداخت مبلغ 80 میلیون یوروی مدنظر این باشگاه نشوند.
شوامنی از مدت‌ها قبل در فهرست خرید قهرمان اروپا قرار داشته است. این در حالی است که کیلیان امباپه نیز از مدیران پاری سن ژرمن درخواست کرده بود که برای جذب این هافبک تلاش کنند اما بعید است که این تیم موفقیتی در جذب او داشته باشد.
بسیاری از منابع نزدیک به این بازیکن پیش از این گفته بودند که او پیشنهاد دو باشگاه پاری سن ژرمن و لیورپول را رد کرده و تصمیمش برای حضور در سانتیاگو برنابئو را گرفته است.

نظر خود را درباره «رئال در آستانه جذب 5ساله اورلین شوامنی ستاره موناکو» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید