کد مطلب: 65098 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری رئالیتی شو Squid Game با جایزه 4.65 میلیون دلاری

برگزاری رئالیتی شو Squid Game با جایزه 4.65 میلیون دلاری

شرکت نتفلیکس قرار است یک مسابقه واقعی از سریال اسکوئید گیم را ایجاد کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بعد از پخش سریال بسیار موفق اسکوئید گیم، شرکت نتفلیکس به سرعت اقدام به خرید این مجموعه کرد تا امور مربوط به تولید و پخش این سریال پرطرفدار را از آن خود کند. حال طی تازه ترین تصمیم گرفته شده توسط نتفلیکس، این مجموعه قرار است یک سری بازی واقعی را طراحی و ایجاد کند که طی آن افراد به صورت فیزیکی حضور خواهند داشت و برای بردن جایزه به مسابقه خواهند پرداخت.

طبق اعلام رسمی شرکت نتفلیکس، این رئالیتی شو قرار است 456 نفر را در خود جای دهد که آنها برای دستیابی به جایزه پایانی که مبلغ 4.56 میلیون دلار است، باید با یکدیگر به رقابت بپردازند و افراد بازنده در مرحله از ادامه مسیر جا خواهند ماند. طراحی مراحل این مسابقه نیز قرار است بر اساس سریال مربوطه صورت بگیرد. نکته حائز اهمیت این سری مسابقات آنجاست که نتفلیکس اعلام کرده است اگرچه بازی طبق قوائد و استانداردهای سریال ساخته خواهد شد، اما بخش حذف شرکت کنندگان همانند سریال نخواهد بود و افراد در این مسابقه کشته نخواهند شد و خونی ریخته نمی شود!

این شرکت اعلام کرده است که بدترین اتفاقی که ممکن است برای افراد شرکت کننده رخ دهد، آن است که آنها وقت خود را صرف حضور در این مسابقه می کنند و بعد از شکست خوردن، مسابقه را با دستان خالی ترک خواهند کرد. این سری مسابقات قرار است در تاریخی نامعلوم آغاز شود و نام آن نیز دقیقا از روی نام سریال برداشته شده است و قرار است با عبارت Squid Game: The Challenge شناخته شود. طبق اعلام نتفلیکس، همه افراد می توانند برای شرکت در این مسابقه در وبسایت رسمی آن ثبت نام کنند. این سری مسابقات قرار است 10 اپیزود داشته باشند که توسط استودیو لمبرت ساخته خواهد شد. 

سریال بازی مرکب، به عنوان یک سریال انتقادی از وضعیت زندگی افراد فقیر در کشور کره جنوبی ساخته شده است و نمایان گر نظام سرمایه داری می باشد. در این سریال، افراد بی بضاعت با پیشنهاد شرکت در یک مسابقه روبرو می شوند که طی آن می توانند مبلغ هنگفتی را بدست آورند، اما غافل از آن که در این راه ممکن است کشته شوند.

: برای دریافت مشاوره درباره برگزاری رئالیتی شو Squid Game با جایزه 4.65 میلیون دلاری فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانشجوی کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت
علاقه مند به شعر، سینما، فوتبال و بازی های رایانه ای
"مرا هزار امید است و هر هزار تویی
شروع شادی و پایان انتظار تویی"

نظر خود را درباره «برگزاری رئالیتی شو Squid Game با جایزه 4.65 میلیون دلاری» در کادر زیر بنویسید :

4 + 6 = ?