کد مطلب:  66886 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دی کاپریو در سریال بازی مرکب

دی کاپریو در سریال بازی مرکب

هوانگ دونگ هیوک کارگردان سریال بازی مرکب خبر از احتمال بازی کردن لئوناردو دی کاپریو در فصل‌های بعدی سریالش داده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

هوانگ دونگ هیوک کارگردان سریال بازی مرکب در مصاحبه جدیدش گفته که ممکن است از لئوناردو دی‌کاپریو بخواهد در فصل بعدی سریال بازی مرکب بازی کند. به گزارش آسمونی، هوانگ دونگ هیوک در کنفرانس مطبوعاتی خود در سئول گفته که در فصل دوم فعلا هیچ بازیگر شناخته شده هالیوودی حضور ندارد.

هوانگ دونگ هیوک در مراسم امی 2022

هوانگ دونگ هیوک گفت فصل دوم سریال بازی مرکب در سال 2023 فیلمبرداری خواهد شد و سال 2024 منتشر می‌شود. وی در مورد فصل سوم سریال بازی مرکب هم توضیحاتی داد و گفته برای فصل دوم برنامه‌ای برای پیوستن بازیگران شناخته شده هالیوودی نداریم واگر بشود شاید در فصل سوم. اما برای فصل دوم داستان بازی مرکب همچنان در کره اتفاق می‌افتد. دی کاپریو قبلا گفته بود که یکی از هواداران بازی مرکب است و شاید زمان و یک سری تغییرات اجازه دهد و از وی بخواهیم به بازی‌های بازی مرکب ملحق شود.

هوانگ دونگ هیوک همچنین از اضافه شدن بودجه فصل دوم سریال بازی مرکب گفته. وی در مراسم امی 2022 موفق شد بهترین کارگردانی سریال درام را از آن خود کند.

سریال بازی مرکب یکی از سریال‌های پربیننده نتفلیکس است که سال 2021 در جهان معروف شد و توجه به سریال‌های کره‌ای بیشتر شد. یکی از بازیگران آن که از بازی سالم بیرون آمد، بازیکن شماره 456 با بازی لی جونگ جه است که در فصل دوم هم حضور دارد.

 

نظر خود را درباره «دی کاپریو در سریال بازی مرکب» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید