کد مطلب: 58792 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آموزش تصویری حذف کردن اکانت حساب کاربری واتساپ

آموزش تصویری حذف کردن اکانت حساب کاربری واتساپ

نحوه حذف کردن حساب کاربری واتساپ بسیار ساده است و با دنبال کردن مراحلی که اینجا درج شده شما به راحتی میتوانید این کار را خودتان انجام دهید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

حذف اکانت واتساپ

پس از پاک شدن کلیه پیام ها ، تماس ها و گفتگوها از بین میرود و دیگر قابل بازیابی نمیباشد. نسخه پشتیبان گوگل درایو شما حذف میشود. اسم شما از لیست دوستان شما پاک میشود. اطلاعات مالی و آرشیوها و همه و همه به کلی حذف میشوند. با حذف اکانت واتساپ تاریخچه چت ها روی گوشی مخاطبان شما از بین نمیرود و فقط اسمتون از لیست گفتگوها خارج میشود. پس از غیرفعال کردن اگر قصد داشته باشید میتونین مجدد برگردید.در این بخش با آسمونی همراه باشید.

نکته: درصورتی که اکانت شما در دسترس کسی قرار گرفته و نمی خواهید به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد و امکان هک کردن نداشته باشد با حذف اکانت این موضوع امکان پذیر است.

آموزش حذف اکانت واتساپ

برنامه واتساپ1- ابتدا برنامه واتساپ را باز کنید.  دیلیت واتساپ2- سپس از بالای صفحه سمت راست بروی سه نقطه کلیک کنید.دیلیت واتساپ3- سپس گزینه تنظیمات (Settings) را انتخاب کنید.دیلیت واتساپ4- از منویی که مشاهده میکنید گزینه ی اکانت (Account) را انتخاب کنید.دیلیت واتساپ5- در این لیست شما باید گزینه آخر که همان حذف اکانت است را انتخاب کنید.

6- - در اینجا کشور را ایران بزارید و شماره خود را بدون صفر اولش وارد کنید و روی دکمه قرمز رنگ Delete My Account بزنید.
7- با انتخاب مستطیل قرمز رنگ (DELETE MY ACCOUNT) اکانت واتساپی بر روی شماره ایی که وارد کرده بودید برای همیشه پاک خواهد شد.

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «آموزش تصویری حذف کردن اکانت حساب کاربری واتساپ»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?