مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59759 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امیر عبداللهیان با نخست وزیر عراق دیدار کرد

امیر عبداللهیان با نخست وزیر عراق دیدار کرد

امیر عبداللهیان در خصوص پروژه‌های اقتصادی مشترک و زیارت زوار ایرانی در ایام اربعین نیز با نخست وزیر عراق به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه دیدارهای خود در حاشیه نشست منطقه‌ای حمایت از عراق با مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق دیدار و در خصوص آخرین تحولات روابط دو کشور در ابعاد مختلف آن گفتگو و تبادل نظر کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این دیدار با ابلاغ سلام رئیس جمهور کشورمان و تبریک برگزاری نشست حمایت از عراق، حضور خود به نمایندگی از ریاست جمهوری کشورمان را تأکیدی بر عزم راسخ جمهوری اسلامی ایران مبنی بر حمایت از عراق دانست.

امیر عبداللهیان همچنین در خصوص پروژه‌های اقتصادی مشترک ایران و عراق که منافع اقتصادی آن به دو کشور باز می‌گردد و زیارت زوار ایرانی در ایام اربعین نیز با نخست وزیر عراق به گفتگو وتبادل نظر پرداخت.

مصطفی الکاظمی نیز در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت همجواری و راهبردی دانستن روابط دو کشور، از نقش سازنده و پایدار ایران در حمایت از عراق و همچنین حضور هیئت عالی‌رتبه ایرانی در نشست منطقه‌ای حمایت از عراق قدردانی کرد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره امیر عبداللهیان با نخست وزیر عراق دیدار کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «امیر عبداللهیان با نخست وزیر عراق دیدار کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید