کد مطلب: 60870 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیدار مجدد پوتین و بایدن تا پایان سال

دیدار مجدد پوتین و بایدن تا پایان سال

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه از امیدواری کرملین برای دیدار میان پوتین و بایدن تا پایان سال 2021 خبر داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه روز گذشته در طی یک سخنرانی رسمی در کرملین عنوان کرد: کرملین امیدوار است ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا تا قبل از پایان سال جاری به احتمال زیاد از طریق ویدئو کنفرانس با یکدیگر دیدار کنند.

پسکوف درباره این دیدار احتمالی توضیح داد: تاریخ دقیق این گفتگو هنوز تعیین نشده است. ما امیدواریم که این تماس برای قبل از پایان سال تنظیم شود، اما هنوز تاریخ دقیقی وجود ندارد و گفتگوی رؤسای جمهور دو کشور به احتمال زیاد از طریق ویدئو کنفرانس انجام خواهد شد.

 آخرین دیدار این دو رئیس جمهور در اواخر خرداد ماه امسال بود و پوتین پس از این دیدار اعلام کرد که دو طرف در این دیدار پیرامون موضوعات مرتبط با ثبات استراتژیک، امنیت جهانی، تعارض‌های منطقه‌ای، تجارت و همکاری در منطقه شمالگان با یکدیگر بحث و گفتگو کردند.

در پایان لازم به یادآوری است که جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا روز گذشته و طی یک اظهار نظر رسمی، از احتمال زیاد دیدار با پوتین، رئیس جمهور روسیه و زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین خبر داده بود.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

ثبت نظر درباره «دیدار مجدد پوتین و بایدن تا پایان سال»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 9 = ?