کد مطلب:  64486  درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
دیدار تراکتور و پرسپولیس نیمه تمام ماند؛ باران سنگ در تبریز

دیدار تراکتور و پرسپولیس نیمه تمام ماند؛ باران سنگ در تبریز

تیم فوتبال تراکتور از ساعت 19امروز پنجشنبه در دیداری خانگی در ورزشگاه یادگار امام (ره) با قضاوت «سیدرضا مهدوی» به مصاف پرسپولیس رفت که این جدال نیمه کاره ماند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش آسمونی، تیم فوتبال تراکتور از ساعت 19امروز پنجشنبه در دیداری خانگی در ورزشگاه یادگار امام (ره) با قضاوت «سیدرضا مهدوی» به مصاف پرسپولیس رفت که این جدال نیمه کاره ماند. سرخپوشان در شرایطی پای به این دیدار گذاشتند که هفته قبل با قبول شکست برابر سپاهان شانس قهرمانی را از دست دادند و از طرفی برای حفظ جایگاه دومی خود نیاز مبرم به سه امتیاز این دیدار داشتند. از طرفی تراکتور هم که این فصل نتایج خوبی نگرفته دنبال این بود تا در حضور پر تعداد هوادارانش بتواند با برتری برابر پرسپولیس به نوعی نتایج بد این فصل را جبران کند.

در بازی رفت پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و اکنون تراکتور در اندیشه جبران شکست بازی رفت است. تراکتور در 5 جدال اخیر برابر پرسپولیس شکست خورده است. تراکتوری‌ها در بدو ورود حامد لک و یحیی گل‌محمدی به زمین هنگام گرم کردن، علیه آنها شعار سر دادند. گل‌محمدی مانند بازی‌های قبل محروم بود و از روی سکو تیمش را هدایت می‌کرد.

در دقیقه 20 اولین خطر جدی روی دروازه تراکتور با پاس در عمق ترابی و حرکت پاکدل همراه شد که ضربه این بازیکن بعد از برخورد به مدافع حریف، به راحتی برگشت داده شد.

چهار دقیقه بعد محمد عباس زاده قصد داشت با ضربه سر دروازه لک را به خطر بیندازد که این موقعیت با اختلاف راهی اوت شد.

در دقیقه 26 امید عالیشاه در زاویه بسته با دروازه بان تراکتور تک به تک شد که ضربه او را اخباری به کرنر فرستاد.

در دقیقه 35 تراکتور صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ضربه پیمان بابایی به شکل خطرناک از کنار دروازه به بیرون رفت.

در نهایت تلاش دو تیم برای گلزنی ثمری نداشت تا نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یابد. مهمترین اتفاق نیمه نخست، پرتاب متعدد اشیاء و سنگ از سوی هواداران میزبان بود.

در دقیقه 56 پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد که هواداران سمت امید عالیشاه سنگ پرتاب کردند که عالیشاه نیز در جواب چند سنگ را به سمت هواداران پرتاب کرد. همین موضوع باعث شد تا بازیکنان دو تیم درگیر شوند. پس از این اتفاق داور به حامد پاکدل و محمد مسلمی‌پور کارت قرمز نشان داد تا دو تیم 10 نفره شوند.

بازی به خاطر سنگ پراکنی حدود 6 دقیقه متوقف شد. همچنین هواداران تراکتور بارها در چشم حامد لک لیزر انداختند.

در دقیقه 68 پرسپولیس سمت راست محوطه جریمه تراکتور صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ارسال رضاییان به شکلی خطرناک پس از برخورد با سر ابراهیمی به بیرون رفت.

داور بار دیگر در دقیقه 70 بازی را به دلیل پرتاب متعدد سنگ، بطری و اشیاء از سوی هواداران تراکتور، متوقف کرد و بازیکنان میهمان به اتفاق داوران بازی زیر باران اشیاء‌ به رختکن فرار کردند.

: برای دریافت مشاوره درباره دیدار تراکتور و پرسپولیس نیمه تمام ماند؛ باران سنگ در تبریز فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «دیدار تراکتور و پرسپولیس نیمه تمام ماند؛ باران سنگ در تبریز» در کادر زیر بنویسید :

2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید