ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  72165 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دیدارهای خاطره انگیز؛ استقلال یک- تراکتور 4( 1394)

دیدارهای خاطره انگیز؛ استقلال یک- تراکتور 4( 1394)

بهترین برد تراکتورسازی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی و در روز 21 اردیبهشت 1394 به دست آمد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

یکی از نبردهای حساس استقلال و تراکتورسازی در لیگ برتر، نبردی کلیدی برای قهرمانی تراکتورسازی بود. تراکتور با تونی در آستانه قهرمانی بود و برای رسیدن به قهرمانی باید در تهران استقلال را شکست می داد. استقلالی که پیشاپیش مشخص بود دوران مربیگری قلعه نویی در آن به سر آمده است. با هم مروری داریم بر تصاویر آن مسابقه. دیداری که با برتری پرگل تراکتور خاتمه یافت و این تیم در آستانه قهرمانی قرار گرفت. هر چند که اتفاقات رخ داده در بازی آخر تراکتور و تساوی خانگی مقابل نفت، تمام لحظات شیرین این بازی را از بین برد.

گل اول این بازی را خیلی زود تراکتوری ها وارد دروازه استقلال کردند. اشتباه امید ابراهیمی در میانه میدان باعث شد ادینیو صاحب فرصت شود و نریمان جهان را روانه دروازه فروزان کند و این بازیکن در حالتی تک به تک گل اول تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه 30 استقلال روی یک ضربه ایستگاهی کرار توپ را به سمت دروازه تراکتورسازی فرستاد که دفع اشتباه حامد لک این فرصت را در ریباند برای امید ابراهیمی مهیا کرد تا گل تساوی را به ثمر برساند .

دقیقه45 اما ادینهو گل دوم تراکتور را به ثمر رساند؛ این بار نوبت نریمان جهان بود که از اشتباه مدافعان استقلال استفاده کند و فرصت را درون محوطه جریمه در اختیار ادینیو قرار دهد تا آقای گل آینده لیگ برتر با گل حسن ختام نیمه اول را اعلام کند. گل سوم تراکتور را باز هم سامان نریمان جهان وارد دروازه استقلال کرد؛ بار دیگر اشتباه از مدافعان و دروازه بان استقلال و گلی دیگر برای تراکتورسازی؛ حرکت ادینیو و سامان نریمان جهان در نهایت سامان نریمان جهان را با فروزان در محوطه جریمه تک به تک کرد تا این بازیکن در دقیقه 56 گل دوم خود را از میان پاهای فروزان به ثمر برساند.

گل چهارم برای تراکتور در دقیقه88 به ثمر رسید و باز هم سامان نریمان جهان ستاره تراکتورسازی در این دیدار، بار دیگر از فضای بین هافبک ها و مدافعان استقلال استفاده کرد و با دریبل امیرحسین صادقی وارد محوطه جریمه شد و ضربه اش را وارد دروازه فروزان کرد.

بعدها قلعه نویی راهی تراکتور شد، تونی یک بار دیگر به تراکتور برگشت و ناکام ماند. آندو و ادینیو و خیلی های دیگر هم به مرور تراکتور را ترک کردند. روند شکست ناپذیری استقلال مقابل تراکتور هم به مرور آغاز شد.

ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره دیدارهای خاطره انگیز؛ استقلال یک- تراکتور 4( 1394) فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دیدارهای خاطره انگیز؛ استقلال یک- تراکتور 4( 1394)» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید