کد مطلب:  61931 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افتتاح شد

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افتتاح شد

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با مشارکت بیش از 2 هزار و 100 ناشر داخلی و خارجی و با عرضه بیش از 200 هزار عنوان کتاب روز گذشته افتتاح شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایرنا، روز گذشته و با حضور یاسر احمدوند، معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود شالویی، سرپرست معاونت امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی رمضانی، رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در تالار عاشوری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افتتاح شد.

علی رمضانی، رئیس نمایشگاه مجازی کتاب تهران در مراسم اففتاحیه این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران از نام پویش این نمایشگاه تحت عنوان «من هم کتاب خریدم» خبر داد و افزود: از علاقه‌مندان می‌خواهیم بعد از خرید کتاب از نمایشگاه و به اشتراک‌گذاری سفارش خود در فضای مجازی هشتگ من هم کتاب خریدم را فعال کنند.

در ادامه وی با تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر و زن ادامه داد: دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران متقارن با سالروز میلاد حضرت زهرا (س) آغاز می‌شود. براساس برنامه‌ریزی‌ها مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب از سه روز پیش می‌توانستند برای ثبت سفارش کتاب‌های مورد علاقه خود به سامانه مراجعه کنند. 

وی با اشاره به اینکه خدمات این نمایشگاه به صورت شبانه روزی ارائه می شود افزود: دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران 24 ساعته به علاقه‌مندان به کتاب خدمات ارایه می‌کند. دوستداران کتاب می‌توانند آثار را خریداری و به صورت رایگان از خدمات پستی برای دریافت سفارش‌های خود بهره‌مند شوند. همزمان در مرکز پاسخگویی نمایشگاه و در نقطه اوج نمایشگاه، هفتاد نفر پاسخگوی پرسش‌های مردم هستند. اگر کاربران در جریان ثبت سفارش و دریافت مرسوله خود دچار مشکل شدند مرکز پاسخگویی از ساعت 9 تا 21 از طریق شماره تماس 91009898 آماده راهنمایی آن‌هاست.

رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران در پایان خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه 2 هزار 100 ناشر داخلی و خارجی بیش از 200 هزار عنوان را در معرض دید علاقه‌مندان به کتاب قرار داده اند. 150 هزار دانشجو، طلبه، استاد دانشگاه و اعضای هیأت علمی موفق شدند فرایند ثبت‌نام بن خرید کتاب دومین نمایشگاه مجازی کتاب را به اتمام برسانند. امیدوار هستیم از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین حامیان نمایشگاه میزان اعتبار بن خرید نمایشگاه افزایش پیدا کند.

: برای دریافت مشاوره درباره دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افتتاح شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران افتتاح شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید