کد مطلب:  64987  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دومین خط تولید وانت آریسان راه اندازی شد

دومین خط تولید وانت آریسان راه اندازی شد

با دریافت تاییدیه ها و مجوزهای لازم، تولید انبوه وانت آریسان 2، محصول جدید ایران خودرو خراسان به زودی آغاز خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، با دریافت تاییدیه ها و مجوزهای لازم، تولید انبوه وانت آریسان 2، محصول جدید ایران خودرو خراسان به زودی آغاز خواهد شد.

مدیرعامل این شرکت در این باره اظهار داشت: مراحل راه‌اندازی و تجهیز خطوط تولید جدید و اخذ مجوزها و تائیدیه‌های لازم همزمان با میلاد امام رضا ( ع) آغاز خواهد شد. فرآیند تولید وانت آریسان 2 با نظارت کامل نمایندگان معاونت‌های تحقیقات، طراحی و تکوین محصول و نیز کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو در کارخانه ایران خودرو خراسان انجام شده است.

بیژن زاهدی فرد، روابط عمومی شرکت ایران خودرو خراسان گفت: وانت آریسان 2 مجهز به موتور جدید XU7P است. این خودرو استاندارد آلایندگی یورو پنج را پاس کرده و جزو یکی از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو است که توانسته است همه استانداردهای لازم را با نمره مطلوب اخذ کند.

وی افزود: تولید این محصول با تعداد روزانه 20 دستگاه آغاز خواهد شد و امیدداریم به مرورزمان با جذب نیروی انسانی مورد نیاز که برای 400 فرصت شغلی جدید ایجاد خواهد شد، در پایان سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» به هدف 40 هزار دستگاه در سال، دست پیدا کنیم.

: برای دریافت مشاوره درباره دومین خط تولید وانت آریسان راه اندازی شد فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «دومین خط تولید وانت آریسان راه اندازی شد» در کادر زیر بنویسید :

3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید