کد مطلب: 64093 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
برگزاری دوره مربیگری وزنه برداری زنان در ایران

برگزاری دوره مربیگری وزنه برداری زنان در ایران

کمیته آموزش و مربیان فدراسیون جهانی به صورت آنلاین تشکیل جلسه داد. در این جلسه محسن بیرانوند دبیر فدراسیون و عضو این کمیته حضور داشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، کمیته آموزش و مربیان فدراسیون جهانی به صورت آنلاین تشکیل جلسه داد. در این جلسه محسن بیرانوند دبیر فدراسیون و عضو این کمیته حضور داشت. او در این جلسه درخواست کرد که کمیته با برگزاری یک دوره کلاس مربیگری بانوان در ایران موافقت کند و سپس مدرس خانم جهت برگزاری این کلاس معرفی کند که در نهایت اعضا با این درخواست موافقت کردند و برای تصویب نهایی به هیات اجرایی فدراسیون نهایی ارسال شد. پیش از این یک بار اورسلا پاپاندرئا  نایب رییس پیشین فدراسیون جهانی به ایران سفر کرده بود و جلسه آموزشی را برای دختران وزنه بردار برگزار کرد. انتخاب و معرفی مربیان برتر مرد و زن، انتخاب  و معرفی روز جهانی وزنه برداری ، برگزاری مسابقات بین قاره ای و افتتاح موزه وزنه برداری در مقر فدراسیون جهانی از دیگر پیشنهاداتی بود که از سوی نماینده ایران دوباره در جلسه مطرح شد تا در صورت موافقت به هیات اجرایی ارجاع داده شود.

: برای دریافت مشاوره درباره برگزاری دوره مربیگری وزنه برداری زنان در ایران فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «برگزاری دوره مربیگری وزنه برداری زنان در ایران» در کادر زیر بنویسید :

3 + 8 = ?