کد مطلب:  63847 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دوبرابر شدن درآمد تسلا در سه ماهه اول سال 2022

دوبرابر شدن درآمد تسلا در سه ماهه اول سال 2022

شرکت تسلا در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی موفق به فروش 310 هزار دستگاه خودروی برقی و تاسیس دو کارخانه‌ی جدید در برلین و آستین شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، شرکت تسلا در سه‌ماهه‌ی اول سال جاری میلادی موفق به فروش 310 هزار دستگاه خودروی برقی و تاسیس دو کارخانه‌ی جدید در برلین و آستین شد و درآمد خالص این شرکت نیز به 3.3 میلیارد دلار رسید. در همین حال ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، نیز سعی دارد تا توییتر را به‌طور کامل خریداری کند.

نزدیکی کارخانه‌های تولید تسلا به بازارهای هدف خود باعث خواهد شد تا قیمت نهایی خودروهای این شرکت کاهش پیدا کند. با این وجود، تسلا نیز همانند سایر شرکت‌های خودروسازی با مشکلات کمبود تراشه و افزایش قیمت آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کند. همچنین کارخانه‌ی گیگافاکتوری این شرکت در شانگهای نیز به علت شیوع مجدد ویروس کرونا مدتی تعطیلی شده بود و اخیراً فعالیت آن از سر گرفته شده است.

ایلان ماسک در جریان مراسم افتتاح کارخانه‌ی گیگافاکتوری در آستین اعلام کرد که خودروی مورد انتظار سایبرتراک سرانجام در سال 2023 به بازار عرضه می‌شود و بتای سیستم تمام‌خودران این شرکت نیز در سال جاری در دسترس کاربران آمریکای شمالی قرار خواهد گرفت. ماسک همچنین پیش‌بینی کرد که میزان تولید خودروهای این شرکت در سال 2022 نسبت به سال گذشته حدود 60 درصد افزایش پیدا خواهد کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره دوبرابر شدن درآمد تسلا در سه ماهه اول سال 2022 فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «دوبرابر شدن درآمد تسلا در سه ماهه اول سال 2022» در کادر زیر بنویسید :

2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید