مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  70052 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دنیای سیاه سلبریتی ها

دنیای سیاه سلبریتی ها

سریال سلبریتی چند مدتی است که سوژه رسانه‌ها شده و البته از طرفی بسیاری از سلبریتی‌ها هم دلخور شده‌اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سریال سلبریتی (Celebrity) یکی از سریال‌های نتفلیکس است که 30 ژوئن 2023 از این شبکه منتشر شد. اما بازتاب سریال سلبریتی مابین کاربران شبکه‌های اجتماعی فراتر از چیزی بود که کارگردان این سریال تصورش را می‌کرد.

پارک گیو یانگ در سریال سلبریتی

سریال سلبریتی به کارگردانی کیم چول گیو است. وی کارگردان کارهایی چون سریال ماشین تحریر شیکاگو که آن هم در زمان خود سریالی جنجالی شده بود، می‌باشد. بازیگر نقش سو آری در سریال سلبریتی هم پارک گیو یونگ است. وی در این سریال بسیار خوب از نقش خود بر آمد و توانست نظر مثبت منتقدین را به خود جلب کند.

اما سریال سلبریتی بخاطر داستان سیاهی که داشت همچنان بحث شبکه‌های اجتماعی می‌باشد و بسیاری از مخاطبان و کاربران بر این باورند که باید برای یک‌بار هم شده بحث سلبریتی را از خلاف‌ها و جرم‌های اجتماعی جدا کنند. بسیاری از سلبریتی‌ها و شخصیت‌های معروف جهان همانند یک عروسک خیمه‌شب‌بازی هستند و بازیچه دست مدیران و کمپانی‌های خود شده‌اند و بعضی هم با برنامه، توسط لایک‌ها و هشتگ‌ها کارهای تبلیغاتی خود را پیش می‌برند.

گفته شده در محفل خودمانی عده‌ای از سلبریتی‌های معروف کره، بحث‌هایی پیش آمده و معتقد بودند داستان سریال سلبریتی را بزرگ‌نمایی کرده‌اند و این داستان فقط می‌تواند برای عده‌ای انگشت‌شمار از سلبریتی‌ها رخ دهد.

و البته منتقدان معروف شبکه‌های اجتماعی باز هم می‌گویند که این سریال هم به زودی به فراموشی سپرده می‌شود و سوء استفاده از مردم و کاربران همچنان ادامه خواهد یافت.

 

 

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره دنیای سیاه سلبریتی ها فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دنیای سیاه سلبریتی ها» در کادر زیر بنویسید :
5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید