کد مطلب:  65551 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دلیل لغو قرعه‌کشی خودرو از زبان وزیر صنعت

دلیل لغو قرعه‌کشی خودرو از زبان وزیر صنعت

وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام خبر تعیین معیارهای ممنوعیت واردات کالا در مورد قرعه‌کشی خودرو گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که با توجه به حمله‌ نرم افزاری به برخی سازمان ها از جمله صنعت فولاد، نگرانی در زمینه ایجاد حمله مشابهی برای قرعه کشی خودرو به وجود آمده است، از این رو شرکتی که عهده دار وظیفه قرعه کشی خودرو است، باید پیش از انجام دور جدید ثبت نام، مجوزهای امنیتی لازم را دریافت کند.

به گزارش آسمونی، سیدرضا فاطمی امین در حاشیه مراسم روز ملی صنعت و معدن در جمع خبرنگاران درمورد ماجرای نامه منتشر شده از بین معاونان وزارت صمت مبنی بر تعلیق قرعه کشی خودرو، بیان کرد: هفته‌های گذشته با حمله های نرم افزاری در بخش‌های مختلف از جمله صنعت فولاد، این نگرانی ایجاد شد که حمله مشابهی برای قرعه کشی خودرو انجام شود. بنابراین مقرر شد شرکت اجرا کننده قرعه کشی قبل از دور جدید ثبت نام خودرو، مجوزهای امنیتی نرم افزاری لازم را دریافت کند.

وی همچنین درباره تعیین تکلیف واردات چهار کالایی که رفع ممنوعیت واردات آن‌ها در دست بررسی بود، گفت: معیارهایی که مشخص می‌کند کدام کالاها باید ممنوعیت واردات داشته باشد، در جلسه اخیر ستاد اقتصادی دولت مشخص شده و بر مبنای این معیارها کالاهایی که ممنوعیت آن‌ها رفع می‌شود، هم به زودی نهایی و اعلام خواهد شد.

: برای دریافت مشاوره درباره دلیل لغو قرعه‌کشی خودرو از زبان وزیر صنعت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «دلیل لغو قرعه‌کشی خودرو از زبان وزیر صنعت» در کادر زیر بنویسید :

8 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید