کد مطلب:  64563  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دلایل امباپه برای نرفتن به رئال و تمدید با پی اس جی

دلایل امباپه برای نرفتن به رئال و تمدید با پی اس جی

در شرایطی که به نظر می‌رسید کیلیان امباپه در آستانه انتقال به رئال مادرید باشد، در نهایت دیشب خبر رسمی تمدید قرارداد او با پاری‌سن ژرمن منتشر شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در شرایطی که به نظر می‌رسید کیلیان امباپه در آستانه انتقال به رئال مادرید باشد، در نهایت دیشب خبر رسمی تمدید قرارداد او با پاری‌سن ژرمن منتشر شد. حالا کیلیان امباپه با انتشار پستی در صفحه خود مدعی شد برای ماندن در پاریس متقاعد شده و البته در فینال لیگ قهرمانان هفته بعد، طرفدار رئال مادرید خواهد بود.

کیلیان امباپه در صفحه خود نوشت: "وقتی کودک بودم به جای رویاپردازی ترجیح دادم به دنبال زندگی بروم. از کودکی سعی کردم چالش‌های مختلف را تجربه کرده و پیشرفت کنم. قله‌های بزرگ هر چه می‌خواهند باشند، اما من همیشه با رعایت احترام و چارچوب‌‌های خودم صعود می‌کنم و از همان دوران کودکی جاه ‌طلب بودم.

من متقاعد شده‌ام که در اینجا می‌توانم به روند رو به رشد خود در باشگاهی ادامه دهم که همه امکانات را برای رسیدن به اوج فراهم می‌کند. از ناصر الخلیفی، رئیس‌ باشگاه به‌خاطر اعتماد و توانایی‌اش برای شنیدن حرف‌هایم تشکر می‌کنم. همچنین از همه هواداران پاری‌سن ژرمن در فرانسه و سراسر جهان به‌خاطر ابراز محبت بی شمار به‌ویژه در ماه‌های اخیر تشکر می‌کنم. با اعتراف به این حرف، به حرف‌هایم خاتمه می‌دهم، بسیار خوشحالم که می‌توانم به پیشرفت خود در فرانسه ادامه دهم؛ کشوری که در آن متولد و بزرگ شدم. حضور در این باشگاه به من این فرصت را می‌دهد که رویاهای خود را دنبال کنم.

همچنین می‌خواهم صمیمانه از رئال مادرید و فلورنتینو پرز تشکر کنم و می‌دانم که اگر چنین باشگاهی دنبال شما باشد چه امتیاز بزرگی است. من اولین هوادار شما در فینال لیگ قهرمانان در پاریس خواهم بود."

: برای دریافت مشاوره درباره دلایل امباپه برای نرفتن به رئال و تمدید با پی اس جی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

نظر خود را درباره «دلایل امباپه برای نرفتن به رئال و تمدید با پی اس جی» در کادر زیر بنویسید :

4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید