کد مطلب:  64759 
درج نظر
ویرایش پست
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دعوت کانادا توسط فدراسیون والیبال ایران رد شد

دعوت کانادا توسط فدراسیون والیبال ایران رد شد

بعد از ماجراهایی که منجر به لغو بازی و اردوی تیم ملی فوتبال ایران در کانادا شد، چند روز قبل محمدرضا داورزنی اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، بعد از ماجراهایی که منجر به لغو بازی و اردوی تیم ملی فوتبال ایران در کانادا شد، چند روز قبل محمدرضا داورزنی اعلام کرد که کانادایی ها از تیم ملی والیبال زنان ایران هم دعوت به عمل آوردند.
بر اساس مذاکرات انجام شده با دفتر حافظ منافع جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن، قرار بود به درخواست فدراسیون والیبال کانادا تیم ملی والیبال زنان ایران اواخر خرداد یا تیرماه سال جاری برای برگزاری دو دیدار دوستانه و تدارکاتی مقابل مکزیک و کانادا به ونکور کانادا سفر کند.
با این حال مسئولین فدراسیون والیبال ایران و کادر فنی تیم ملی زنان پس از بررسی برنامه آماده‌سازی تیم ملی زنان برای حضور در رقابت‌های والیبال جام کنفدراسیون زنان آسیا و کشورهای اسلامی، با توجه به انجام سفر به کشور ثالث برای اخذ ویزای کانادا و پروسه طولانی اخذ ویزای این کشور و همچنین شرایط و حواشی به وجود آمده سیاسی، تصمیم به عدم برگزاری این اردو در کانادا در دوره زمانی خرداد و تیرماه سال جاری گرفت.
فدراسیون والیبال ایران با ارسال نامه‌ای به مدیر اجرایی فدراسیون والیبال کانادا از دعوت این کشور تشکر کرد و برگزاری این دیدارهای دوستانه را به آینده موکول کرد.

: برای دریافت مشاوره درباره دعوت کانادا توسط فدراسیون والیبال ایران رد شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «دعوت کانادا توسط فدراسیون والیبال ایران رد شد» در کادر زیر بنویسید :

6 - 4 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید