مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59575 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اولین حضور ابراهیم رئیسی در نشست بین المللی سران همسایه عراق

اولین حضور ابراهیم رئیسی در نشست بین المللی سران همسایه عراق

روزنامه العربی الجدید نوشت که وزیر خارجه عراق در روزهای آینده، برای انتقال پیام نخست وزیر این کشور به رئیس جمهور جدید ایران، راهی تهران خواهد شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی  و به نقل از روزنامه‌ العربی الجدید، چاپ لندن وزیر خارجه عراق به زودی به ایران سفر خواهد کرد و طی این سفر پیام نخست وزیر عراق را به رئیس جمهور ایران تحویل خواهد داد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، «فؤاد حسین» در سفر خود به ایران از سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب ایران برای شرکت در نشست سران کشورهای همسایه عراق در بغداد دعوت خواهد کرد.

به گفته منابع العربی الجدید، «مصطفی الکاظمی» رسما رئیسی را برای شرکت در این نشست که اواخر ماه آگوست برگزار خواهد شد، دعوت کرده است.

وزیر خارجه عراق دیروز راهی ترکیه شد و طی دیداری که امروز با رجب طیب اردوغان داشت، درخواست رسمی کاظمی از رئیس جمهور ترکیه برای شرکت در نشست مذکور را به وی تحویل داده است.

این روزنامه به نقل از مسئول عراقی از سفر قریب الوقوع فؤاد حسین به عربستان سعودی نیز خبر داده و گفته است که وزیر خارجه عراق از «محمد بن سلمان»، ولی عهد سعودی نیز خواهد خواست در نشست بغداد شرکت کند.

فؤاد حسین عصر امروز با «فیصل بن فرحان»، همتای سعودی خود در ریاض دیدار و در مورد مسائل مورد اهتمام طرفین و منطقه‌ای و بین المللی رایزنی کرد.

بر اساس این گزارش، نشست سران کشورهای هم‌جوار عراق با میهمانانی از اروپا و کشورهای عربی نیز خواهد داشت و بنا به گفته منابع پارلمانی در عراق، این نشست بر چند مسئله مربوط به منطقه از جمله پرونده‌های امنیتی منطقه متمرکز خواهد شد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره اولین حضور ابراهیم رئیسی در نشست بین المللی سران همسایه عراق فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «اولین حضور ابراهیم رئیسی در نشست بین المللی سران همسایه عراق» در کادر زیر بنویسید :
4 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید