کد مطلب:  67813 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
افراد مرتبط با مسمومیت دانش‌آموزان در ۵ استان دستگیر شدند

افراد مرتبط با مسمومیت دانش‌آموزان در ۵ استان دستگیر شدند

سید مجید میراحمدی در گفت‌وگویی با اشاره به آخرین وضعیت پیگیری و بررسی موضوع مسمومیت دانش‌آموزان در برخی از مدارس کشور، گفت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سید مجید میراحمدی در گفت‌وگویی با اشاره به آخرین وضعیت پیگیری و بررسی موضوع مسمومیت دانش‌آموزان در برخی از مدارس کشور، گفت: وزیر کشور بعد از ابلاغ رئیس‌جمهور به طور مستمر و روزانه و تمام وقت، به اتفاق وزارتخانه‌های اطلاعات، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، فراجا، اطلاعات سپاه، پدافند غیرعامل و همه دستگاه‌های ذی‌ربط، مسائل را در ابعاد مختلف آن دنبال می‌کنند.

به گزارش آسمونی، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور اضافه کرد: براساس اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی دستگاه‌های اطلاعاتی کشور، تعدادی از افراد در ۵ استان کشور شناسایی و دستگیر شدند و مشغول تحقیق و بررسی کامل هستیم. نتایج تکمیلی به اطلاع خواهد رسید.

وی ادامه داد: برخی موارد که جنبه غیرمعاندانه داشته هم به دست آمده و افراد مرتبط ارشاد شدند. نکته مهم این است که با حفظ آرامش و دوری از هرگونه اضطراب و استرس این مساله به خوبی مدیریت می‌شود و با هوشمندی مردم از عبور میکنیم.

میراحمدی تأکید کرد: شناخت نقشه دشمن برای مردم ما و دانش‌آموزان عزیز بسیار مهم است. امروز دشمنان ما در صدد هراس‌افکنی و اخلال در نظام آموزشی کشور هستند و موضوع را بسیار بزرگ‌تر از آن چیزی که هست منعکس می‌کنند. برخی افراد هم که در گذشته پست پرده جنگ‌های ترکیبی قبل بودند به صحنه آمدند و این مساله را مدیریت و هدایت کردند که به زودی روشن خواهد شد.

معاون انتظامی و امنیتی وزیر کشور ادامه داد: باید به این مساله توجه کنیم که این هراس‌افکنی‌ها و ایجاد اضطراب و استرس باید مدیریت شود. جای نگرانی جدی وجود ندارد. امروز میزان وقایع نسبته به وقایع گذشته به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: تدابیر و نظرات روز گذشته مقام معظم رهبری بسیار مهم است و دستگاه‌های مسئول عوامل موثر و کسانی که با انگیزه‌های معاندانه دست به این کار زدند، شناسایی شده و به دست قانون سپرده خواهند شد.

: برای دریافت مشاوره درباره افراد مرتبط با مسمومیت دانش‌آموزان در ۵ استان دستگیر شدند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «افراد مرتبط با مسمومیت دانش‌آموزان در ۵ استان دستگیر شدند» در کادر زیر بنویسید :
4 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید