کد مطلب: 65124 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دستگیری مدیران سه کانال تلگرامی

دستگیری مدیران سه کانال تلگرامی

مدیران سه کانال تلگرام توسط امنیت سایبری سپاه به اتهام تشویش اذهان عمومی دستگیر شده اند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

ادمین های سه کانال تلگرامی به دلیل تشویش اذهان عمومی دستگیر شده اند. به گزارش آسمونی، سایت فرماندهی امنیت سایبری سپاه به نام گرداب نوشته است: با مجموعه اقدامات فنی و اطلاعاتی چند ماهه پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه، ادمین های کانال های نیمه محرمانه، سرائر و سایه نویس به اتهام انتشار اسناد طبقه بندی شده و تشویش اذهان عمومی دستگیر شدند.

گفته شده ادمین های سه کانال تلگرامی با سوء استفاده از خلا قانونی موجود در مدیریت فضای مجازی کشور اخبار گزینشی و کذب منتشر می کردند.

سایت فرماندهی امنیت سایبری سپاه در ادامه نوشت: افراد بازداشت شده درصدد بودند از طریق انتشار اسناد طبقه بندی شده، اعتماد بخشی از مخاطبین را کسب کرده و سپس با انتشار اخبار گزینشی و کذب، در میان مسئولین کشور ایجاد اختلاف نمایند.

دستگیرشدگان سه نفر هستند که در مدت فعالیت خود، با سوء استفاده از خلا قانونی موجود در مدیریت فضای مجازی کشور و از بستر پیام رسان تلگرام، اقدامات مذکور را صورت داده بودند. ضمن درخواست از اصحاب رسانه جهت پرهیز از گمانه زنی درباره پرونده، اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 

: برای دریافت مشاوره درباره دستگیری مدیران سه کانال تلگرامی فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

نویسنده ر‌ُمان های راز گورستان مخفی و سکوت پرستو, همچنین فعال در بخش‌های مُد و زیبایی و سینمایی بخصوص معرفی جدیدترین فیلم و سریال‌های کره‌ای داخل آسمونی

Educated in English
Interested in Korean

نظر خود را درباره «دستگیری مدیران سه کانال تلگرامی» در کادر زیر بنویسید :

2 * 8 = ?