کد مطلب:  62170 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دستور رسمی رئیسی به وزیر جهاد کشاورزی جهت مدیریت قیمت

دستور رسمی رئیسی به وزیر جهاد کشاورزی جهت مدیریت قیمت

در جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی در شب گذشته، آیت الله ابراهیم رئیسی به وزیر جهاد کشاورزی دستور داد که بر مدیریت و کنترل قیمت اقلام خوراکی در بازار نظارت شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، در جلسه روز گذشته ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که به ریاست ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان برگزار شد،  مهم ترین موضوعات اقتصادی کشور از جمله مدیریت بازار کالاهای اساسی و اقلام خوراکی را مورد بررسی قرار داد.

در این جلسه پس از ارائه یک گزارش مفصلی از شرایط بازار اقلام خوراکی در کشور، رئیس جمهور با تاکید ویژه بر رصد  و بررسی های هفتگی وضعیت بازار از وزیر جهاد کشاورزی درخواست کرد تا اقدامات لازم برای مدیریت و کنترل قیمت اقلام خوراکی  در بازار انجام شود.

در بخش دیگری از این جلسه اما بسته پیشنهادی دولت با هدف رفع موانع و پشتیبانی از بخش‌های تولیدی و خدماتی پس از چندین جلسه بررسی کارشنلسی و تخصصی بالاخره به تصویب رسید و مقرر شد با فوریت در هیات دولت مورد بررسی قرار گیرد تا پس از تایید در سریعترین زمان ممکن جهت اجرا به تمامی دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شود.

در پایان لازم به ذکر است که در این جلسه وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی گزارشی از تامین منابع مالی و شیوه‌های مدیریت بهتر وجوه دولتی ارائه کردند که مقرر شد پس از دریافت مصوبه‌های لازم، به زودی اجرا شود.

: برای دریافت مشاوره درباره دستور رسمی رئیسی به وزیر جهاد کشاورزی جهت مدیریت قیمت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دستور رسمی رئیسی به وزیر جهاد کشاورزی جهت مدیریت قیمت» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید