کد مطلب:  63385 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دستور رئیس جمهور جهت شناسایی عوامل حادثه مشهد

دستور رئیس جمهور جهت شناسایی عوامل حادثه مشهد

با دستور رئیس جمهور، وزارت اطلاعات به عنوان نهاد امنیتی کشور موظف به همکاری با سایر دستگاه های مرتبط برای پیگیری حادثه روز گذشته در مشهد شده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس حمهور کشورمان در پیامی با محکومیت حادثه حمله به 3 طلبه در صحن پیامبر اعظم (ص) در حرم امام رضا(ع) و تسلیت شهادت یکی از این طلبه ها به نام حجت‌الاسلام والمسلمین اصلانی تاکید کرد:  قطعاً این حادثه ناگوار که به دست یکی از عناصر منحرف و تحت تأثیر گروه‌های تکفیری آمریکایی صورت گرفته است باعث وحدت و انسجام بیشتر از پیش علاقه‌مندان به اسلام و ایران اسلامی می شود.

در بخش از اینن پیام آقای رئیسی وزارت اطلاعات را به عنوان مسئول پیگیری ها در خصوص شناسایی عوامل این حادثه انتخاب نموده است و از این نهاد درخواست کرده است که با تمامی دشتگاه ها و نهاد های مرتبط همکاری نماید تا هر چه سریعتر این مسئله روشن و شفاف سازی شود.

در متن پیام ابراهیم رئیسی چنین آمده است: 

 

بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه دیروز در آستان مقدس حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام که مأمن تمامی انسان‌های آزاده جهان فارغ از هرگونه دین و مذهب است و موجب شهادت مظلومانه حجت‌الاسلام والمسلمین محمد اصلانی و مجروحیت دو طلبه عزیز جهادگر شد؛ باعث تأثر و جراحت قلبی اینجانب و همه محبان این امام رئوف گردید.

ایشان از مبلغان جهادی اسلام ناب بود که مستضعفان شیعه و اهل سنت حاشیه شهر مشهد مقدس، مجاهدت‌های ایشان را از نزدیک دیده بودند.

قطعاً این حادثه ناگوار که به دست یکی از عناصر منحرف و تحت تأثیر گروه‌های تکفیری آمریکایی صورت گرفته است باعث وحدت و انسجام بیشتر از پیش علاقه‌مندان به اسلام و ایران اسلامی شده و رسوایی جریان‌های انحرافی به همراه خواهد داشت. وزارت اطلاعات با همکاری تمامی نهادهای ذی‌صلاح موظفند به سرعت تمامی عوامل مؤثر این حادثه را شناسایی و تحت تعقیب قرار داده و نتیجه را به اطلاع عموم مردم برسانند.
اینجانب شهادت مظلومانه ایشان را به خانواده معظم شهید بزرگوار، همراهان و دوستان ایشان و حوزه علمیه خراسان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال، علو درجات ایشان و سلامتی و شفای دو عزیز دیگر مجروح این حادثه را خواستارم.
سیدابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

نظر خود را درباره «دستور رئیس جمهور جهت شناسایی عوامل حادثه مشهد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید