کد مطلب:  62269 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
ماجرای دستمال مرطوب آلوده به مخدر ال سی من چه بود؟

ماجرای دستمال مرطوب آلوده به مخدر ال سی من چه بود؟

چندی پیش پیامی بلند بالا با محتوای فروش دستمال های آلوده به یک نوع ماده مخدر صنعتی در فضای مجازی دست به دست می شد.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

به گزارش آسمونی در چند وقت اخیر یک پیام طولانی با مضمون فروش دستمال مرطوب به یک خانم جوان و استفاده مرتب او از این دستمال که گویا آلوده به یک نوع ماده مخدر بوده است و سبب اعتیاد آن فرد به این ماده مخدر شده است، در فضای مجازی منتشر شده است.

متن این شایعه به شرح زیر می باشد:

خطر در کمین دختران !

حتمابخونید
مهم مهم مهم 

چندی پیش دختر جوانی با مراجعه به کلانتری 148 انقلاب تهران ماجرای عجیبی را پیش روی پلیس قرار داد که تازگی داشت. دختر 21 ساله در تحقیقات گفت: «می‌خواستم به دانشگاه بروم که سوار اتوبوس شدم. زن جوانی که در صندلی کناری‌ام نشسته بود خیلی باکلاس و شیک به نظر می‌رسید، دیدم که به صورتم خیره شده است تا اینکه لبخندی زد و سرصحبت را باز کرد. وقتی شنیدم که با یک پزشک پوست آشناست و دستمال

مرطوبی سراغ دارد که باعث از بین رفتن لک و جوش صورتم می‌شود خوشحال شدم. می‌گفت دستمال‌ها بی‌خطر هستند و هر شب باید آن را روی صورتم بگذارم تا پوستم ترمیم شود. «فریماه» همان لحظه یک سری دستمال مرطوب به من داد و خواست شماره موبایلش را داشته باشم و اگر دستمال‌ها تاثیر خوبی روی صورتم

گذاشتند با وی تماس بگیرم تا سفارش بدهد. از اروپا برایم بیاورند. همان شب دستمال مرطوب را روی صورتم گذاشتم. حس خوبی به من دست داد. از آن به بعد هر شب این کار را می‌کردم. یک هفته نشده بود که با فریماه تماس گرفتم و بسته جدیدی از دستمال‌ها را سفارش دادم. همدیگر را دیدیم و

او با گرفتن 20 هزار تومان دستمال‌ها را به من فروخت». دختر دانشجو افزود: «هر شب مرتب دستمال‌ها را استفاده می‌کردم و اگر آنها را به صورتم نمی‌گذاشتم نمی‌توانستم بخوابم و نیمه‌های شب از خواب می‌پریدم. اصلا تصور نمی‌کردم که معتاد دستمال‌ها شده‌ام. رفته رفته وقتی از دستمال‌ها استفاده نمی‌کردم خمار و خواب‌آلود می‌شدم.

خواهرم که از نزدیک شرایط من را دنبال می‌کرد ترسیده بود، طوری حرف می‌زد که انگار مطمئن است من مواد مصرف می‌کنم اما نمی‌پذیرفتم. هر بار با فریماه تماس می‌گرفتم قیمت دستمال‌ها را چندین برابر بالا می‌برد. سومین بار بود که 100 هزار تومان خواست، ناچار بودم بپردازم. هر هفته وقتی با فریماه تماس می‌گرفتم چون می‌دانست وابستگی شدیدی به دستمال‌ها دارم قیمت را بالاتر می‌برد.

خواهرم که بیشتر متوجه رفتارها و بی‌تابی‌های من شده بود خانواده را در جریان قرار داد. اصرار داشتند آزمایش بدهم. من تصور نمی‌کردم چنین جواب عجیبی بشنوم، به خاطر همین پذیرفتم و آزمایش دادم. نتیجه باورنکردنی بود.در خون من یک نوع ماده مخدر به نام «ال‌سی‌من» وجود داشت که از راه پوست و دستمال‌های مرطوب من را معتاد کرده بود. وقتی با فریماه تماس گرفتم و شنید می‌دانم چه بلایی بر سر من آورده است تماس را قطع کرد و از آن به بعد گوشی‌اش خاموش است.

من از این زن که می‌تواند دخترهای دیگر را نیز فریب دهد، شکایت دارم». ماموران با شنیدن ادعاهای دختر دانشجو به بررسی‌های تخصصی دست زدند و پی بردند «ال‌سی‌من» یک نوع ماده مخدر سوییسی بوده و از طریق اروپا وارد ایران شده است.

ماموران دریافتند که فریماه با اطلاع از اینکه دستمال‌ها اعتیاد‌آور هستند، سوار اتوبوس‌ یا مترو به جذب مشتری از میان دختران جوان پرداخته و با استفاده از عدم آگاهی آنان به خطری که در پیش دارند ابتدا با قیمت‌های پایین دستمال‌های «ال‌سی‌من» را در اختیارشان گذاشته سپس با اعتیاد طعمه‌هایش پول زیادی به جیب می‌زند.

خواهشا به دیگران اطلاع دهید
100 بار 1000 بار هرچقد ميتوني کپی كن همه بفهمن....این یک پیام پیشگیرانه است

پخش کنید شاید یکی نجات پیدا کرد

همراهان عزیز آسمونی؛

این متن هم اکنون در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن می باشد، لذا درستی آن نیز  توسط پورتال جامع آسمونی تایید یا تکذیب نمی‌شود و صرفا جهت در دسترس بودن حواشی شبکه های اجتماعی و بازخورد مخاطبین گرامی درج شده است.

حال به بررسی این شایعه می پردازیم با آوردن دلایل درستی و صحت آن را می سنجیم: 

  1. این شایعه عجیب و غریب حدود ده سال پیش و پس از چاپ در یکی از روزنامه های کشور به نام وطن امروز در تاریخ 23 فروردین 1390 و بدنبال آن، انتشار مصاحبه یکی از خبرگزاری ها با یک آسیب شناس اجتماعی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مختلف داخلی و خارجی منتشر شد.
  2. مخدری تحت عنوان  “ال سی من” وجود ندارد و رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر، براساس تحقیقات علمی پلیس، وجود این ماده در دستمالهای مرطوب را تکذیب نموده بود. درواقع ال سی من نام یک برند کت و شلوار ایرانی است !!!
  3. این روزنامه پس از چند روز نام مخدر موجود در دستمال مرطوب را به “ال اس دی” اصلاح کرد که یک نوع ماده مخدر صنعتی است و این اشتباه فاحش از سوی یک روزنامه بسیار عجیب است.
  4.  ماده “L.S.D” نوعی روانگردانبا میزان  توهم زاییی بالاست  که احساس شخص نسبت به محیط پیرامون را دچار احتلال کرده و اثرات و عوارض آن  آن حتی تا دو روز بعد از مصرف ممکن است در بدن فرد وجود داشته باشد.
  5. بر اساس بررسی های انجام گرفته هیچ گزارشی از وجود ماده مخدر L.S.D در دستمال ها وجود ندارد و با توجه به آثار و نحوه مصرف این ماده، عملا امکان استعمال آن بدون متوجه شدن مصرف کننده آن وجود ندارد.
: برای دریافت مشاوره درباره ماجرای دستمال مرطوب آلوده به مخدر ال سی من چه بود؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «ماجرای دستمال مرطوب آلوده به مخدر ال سی من چه بود؟» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید