کد مطلب:  67441 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دزد پلیس‌نما در پایتخت دستگیر شد

دزد پلیس‌نما در پایتخت دستگیر شد

روز گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۸۱ وردآورد بصورت نامحسوس در محدوده محله در حال گشت زنی بود که به یک نفر که لباس پلیس به تن داشت مشکوک شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرهنگ محمد قاسم طرهانی اظهار داشت: روز گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۸۱ وردآورد بصورت نامحسوس در محدوده محله در حال گشت زنی بود که به یک نفر که لباس پلیس به تن داشت مشکوک شد.

به گزارش آسمونی، وی با بیان اینکه ماموران بصورت نامحسوس وی را زیر نظر گرفتند و مشاهده کردند که این فرد با سوء استفاده از لباس و غصب عنوان پلیس اقدام به اخاذی و سرقت از شهروندان می کند. بلافاصله ماموران اقدام به دستگیری متهم کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: از متهم تجهیزات پلیس مانند لایتر، لباس و ... و همچنین اموال سرقتی اعم از ۳۸ دستگاه گوشی و مقداری ارز کشورهای همسایه کشف شد و همچنین متهم به ۱۰ فقره سرقت و اخاذی اعتراف کرد.

وی گفت: متهم معترف شد با تهیه لباس پلیس مدتی است به همین شیوه سرقت می‌کند که در این خصوص با تحقیقات پلیسی ۱۰ مال باخته شناسایی شدند که یکی از آنها در همان روز طعمه این مامور نما شده بود.تحقیقات بیشتر جهت کشف جرائم احتمالی متهم ادامه دارد.

سرهنگ طرهانی با اشاره به سوابق متهم در امر سرقت در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده چنین مواردی سریعا با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

: برای دریافت مشاوره درباره دزد پلیس‌نما در پایتخت دستگیر شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دزد پلیس‌نما در پایتخت دستگیر شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید