کد مطلب: 59119 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی برنامه دزدگیر گوشی موبایل

معرفی برنامه دزدگیر گوشی موبایل

در این بخش از آسمونی با نحوه استفاده از دزدگیر برای گوشی موبایل در خدمتتان هستیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

سرقت گوشی موبایل

برنامه ضد سرقت گوشی من را لمس نکن افراد را به هنگام لمس تلفن شما یا قطع شارژر از آن شناسایی می‌کند. قابل‌اعتمادترین برنامه هشدار ایمنی با قابلیت ردیابی حرفه‌ای است.
‏ اگر کسی بخواهد قفل گوشی شما را باز کند، به سرعت مطلع می‌شوید. سنسور حرکتی گوشی هرگونه لمسی را شناسایی و گزارش می‌کند.

معرفی برنامه ضد سرقت موبایل

Don't Touch My Phone نرم افزاری کاربردی برای جلوگیری از لمس گوشی توسط افراد ناشناس می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید با خیال راحت بخوابید و گوشی را در کنار خود قرار دهید، بدون اینکه از برداشته شدن آن توسط افراد دیگر واهمه داشته باشید. در صورتی که فردی گوشی شما را لمس کند آلارمی به صدا در خواهد آمد که شما را متوجه این امر می کند. حتی می توانید صدای خود را به جای رینگتون اضافه کنید تا فردی که برای کنجکاوی یا سرقت گوشی شما را برداشته است، هل شود. برای استفاده از برنامه کافیست گارد را فعال کنید و سپس گوشی خود را روی جایی محکم قرار دهید. 4 دیجیت کد برای محافظت از سیستم شما وجود دارد. می توانید آلارم را با دو مرحله تنظیم کنید. این نرم افزار بر روی اندروید 2.3.3 به بالا قابل اجرا می باشد.

 

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «معرفی برنامه دزدگیر گوشی موبایل»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

7 - 2 = ?