کد مطلب: 63177 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مدیر مسئول روزنامه آرمان ملی درگذشت

مدیر مسئول روزنامه آرمان ملی درگذشت

حسین عبدللهی مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه آرمان ملی در سن 51 سالگی درگذشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، بر اساس اعلام امیر طاهری، مدیر اجرایی روزنامه آرمان ملی، حسین عبداللهی، مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه ارمان ملی در سن 51 سالگی بر اثر سکته قلبی درگذشت.

طاهری در همین خصوص تاکید کرد: آقای عبداللهی سحرگاه امروز، سه‌شنبه نهم فروردین ماه، دچار سکته قلبی شدند و پس از انتقال به بیمارستان، متاسفانه درگذشتند.

آقای طاهری که از خویشاوندان آن مرحوم نیز می باشد از پیگیری های صورت گرفته جهت ترخیص پیکر این مدیر رسانه ای از بیمارستان نور تهران خبر داده است و در خصوص وضعیت روزنامه آرمان ملی در آینده گفت: بعد از برگزاری مراسم خاکسپاری و ترحیم ایشان،‌ جلسه‌ای برای رسیدگی به امور روزنامه برگزار خواهد شد. هم‌چنین جزئیات مراسم متعاقباً اعلام می‌شود.

در پایان لازم به ذکر است که مرحوم عبداللهی متولد سال 1350 بود و در دهه 70 فعالیت مطبوعاتی خود را با حضور در نشریات مختلف آغاز کرد. او در دهه 80 سردبیری روزنامه ای تحت عنوان صدای عدالت را برعهده داشت و در سال 1388 روزنامه آرمان امروز را راه‌اندازی کرد و در سال 1390 نیز صاحب‌امتیازی روزنامه آرمان ملی را برعهده گرفت.

: برای دریافت مشاوره درباره مدیر مسئول روزنامه آرمان ملی درگذشت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «مدیر مسئول روزنامه آرمان ملی درگذشت» در کادر زیر بنویسید :

4 + 8 = ?