کد مطلب:  63433 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درگذشت رهبر ارکستر کلاسیک مونترال بر اثر حادثه رانندگی

درگذشت رهبر ارکستر کلاسیک مونترال بر اثر حادثه رانندگی

بوریس برات موسیقیدان و رهبر ارکستر برجسته کاناایی بر اثر یک تصادف خودرویی جانش را از دست داد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از شبکه CTV، بر اساس اعلام رسمی ارکستر کلاسیک مونترال، بئریس برات، رهبر این ارکستر برجسته کانادایی در یک حادثه خودرویی در همیلتون کشته شده است.

همچنین پلیس منطقه همیلتون مانتین در گزارشی رسمی اعلام کرد که در اوایل روز سه شنبه گزارشی از رانندگی یک وسیله نقلیه در جهت مخالف جاده دریافت کرده است و حدود 20 دقیقه بعد، گرزارشی مبنب بر اینکه این خودرو با یک عابر پیاده برخورد کرده منتشر شد و پس از بررسی های صورت گرفته بر روی این مرد 78 ساله ا مشخص شد این فرد بوریس براتف رهبر ارکستر کلاسیک مونترال بوده  است که با جراحات شدید به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد اما ساعتی بعد درگذشت. 

در پایان گزارش پلیس محلی بر دستگیری راننده متواری پس از تصادف تاکید شده است و همچنین به گفته یگان ویژه تحقیقات استان (SIU) که در حال انجام تحقیقات برای دستگیری است، مأموران خودرو را تعقیب کرده و سعی در توقف آن داشتند که خودروی مظنون متعاقبا با چندین خودرو پلیس برخورد کرد و سه مأمور پلیس و راننده خودرو در جریان دستگیری مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

در پایان بخشی از بیانیه منتشر شده از سوی ارکستر کلاسیک مونترال را بررسی می کنیم:

 

خانواده ارکستر کلاسیک مونترال در حالت ناباوری به سر می‌برند، بوریس برات قلب تپنده ارکستر کلاسیک مونترال بود، یک رهبر مشهور در دنیای موسیقی کلاسیک در آمریکای شمالی و فراتر از آن، مربی تعداد بی شماری از نوازندگان جوان، و دوستی بسیار عزیز برای خیلی‌ از افراد دیگر. درگذشت ناگهانی او خلأ بزرگی در جامعه موسیقی و غم و اندوه عمیقی در زندگی شخصی ما ایجاد می‌کند.

 

: برای دریافت مشاوره درباره درگذشت رهبر ارکستر کلاسیک مونترال بر اثر حادثه رانندگی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «درگذشت رهبر ارکستر کلاسیک مونترال بر اثر حادثه رانندگی» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید