کد مطلب:  64155 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
دروازه بان مس نوین از اتهام تبانی تبرئه شد

دروازه بان مس نوین از اتهام تبانی تبرئه شد

در روزهایی که فوتبال ایران به هفته های حساس خود در لیگ های مختلف پا می گذارد، تیم ها نسبت به گل های زده و خورده شائبه های زیادی به یکدیگر وارد می کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، در هفته های گذشته انتشار تصویر یکی از گل های دریافتی محمد فرامرزی در درون دروازه مس نوین در بازی های لیگ دو برابر شهید قندی یزد و توضیحاتی که در رابطه با آن مطرح می شد سبب شده بود که دریافت این گل شائبه انگیز مطرح شود و از همین رو فرامرزی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فراخوانده شود.
اما پس از بررسی های انجام شده در کمیته انضباطی با حضور این بازیکن و ارائه توضیحات فرامرزی، این بازیکن از سوی کمیته انضباطی تبرئه شد تا بدون مشکل به تمرینات مس نوین بازگردد و در بازی های آینده نیز تیم خود را همراهی کند.
در روزهایی که فوتبال ایران به هفته های حساس خود در لیگ های مختلف پا می گذارد، تیم ها نسبت به گل های زده و خورده شائبه های زیادی به یکدیگر وارد می کنند که احساس می شود برخی از آن ها صرفا در جهت حاشیه سازی های رقبا در برابر یکدیگر است.
احضار و بررسی های فوری نهادهای نظارتی فدراسیون فوتبال می تواند ضمن برخورد سریع با موارد مشکوک، از حاشیه سازی های بی جهت در این مورد نیز اجتناب کند.

: برای دریافت مشاوره درباره دروازه بان مس نوین از اتهام تبانی تبرئه شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «دروازه بان مس نوین از اتهام تبانی تبرئه شد» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید