کد مطلب: 60188 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
تاکید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر رزرو نوبت واکسیناسیون در سامانه وزارت بهداشت

تاکید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر رزرو نوبت واکسیناسیون در سامانه وزارت بهداشت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از افراد خواست برای برقراری نظم در پایگاه های واکسیناسیون حتما اقدام به نوبت گیری آنلاین در سامانه salamat.gov.ir کنند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از ایسنا، دکتر فردین مهرابیان، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، از مردم این استان درخواست کرد برای برقراری نظم در پایگاه های واکسیناسیون حتما اقدام به نوبت گیری آنلاین در سامانه salamat.gov.ir کنند.

دکتر مهرابیان، با بیان اینکه مراکز واکسیناسیون استان گیلان براساس میزان واکسنی که در اختیارشان قرار می گیرد، به صورت شناور کاهش یا افزایش می یابد، اظهار کرد: در حال حاضر 160 پایگاه واکسیناسیون ثابت و متغیر در استان فعال هستند و نوبت دهی مطابق واکسن های موجود در پایگاه ها است.

وی ظرفیت فعالیت پایگاه های واکسیناسیون استان را بیش از 400 مرکز دانست و افزود: با توجه به لغو شرایط سنی در تزریق واکسن، آماده افزایش شیفت کاری این مراکز در صورت نیاز و استفاده از توان شبکه مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت هستیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از افراد خواست برای برقراری نظم در پایگاه های واکسیناسیون حتما اقدام به نوبت گیری آنلاین در سامانه salamat.gov.ir کنند و نوبت دهی مطابق واکسن های موجود در پایگاه ها است.

مهرابیان ادامه داد: افرادی که بدون ثبت نام به مراکز واکسیناسیون مراجعه می کنند، کار واکسیناسیون آنان در راستای تکریم ارباب رجوع انجام می شود، اما شاهد ایجاد تجمع و بی نظمی در مراکز هستیم که از نظر انتقال ویروس و بیماری کرونا خطرناک است.

وی همچنین از بستری شدن 71 بیمار جدید کرونایی طی شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: در حال حاضر 490 بیمار کرونایی در سطح بیمارستان های گیلان بستری هستند و 92 بیمار نیاز به مراقبت های ویژه دارند.

: برای دریافت مشاوره درباره تاکید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر رزرو نوبت واکسیناسیون در سامانه وزارت بهداشت فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

دانش آموخته مهندسی معدن و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار
علاقمند به مباحث مدیریتی و سازمانی، سینما، هنر های انتزاعی و بازی های رایانه ای
آخرین نوشته های بنده در باب اخبار و رویدادهای ایران و جهان را می توانید در بخش های تازه های آسمونی و کیوسک مشاهده نمایید.

نظر خود را درباره «تاکید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر رزرو نوبت واکسیناسیون در سامانه وزارت بهداشت» در کادر زیر بنویسید :

7 - 2 = ?