مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  59528 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درخواست خانواده قربانیان حادثه 11 سپتامبر از بایدن برای انتشار اسناد نقش عربستان

درخواست خانواده قربانیان حادثه 11 سپتامبر از بایدن برای انتشار اسناد نقش عربستان

خانواده قربانیان حادثه 11 سپتامبر در بیانیه‌ای اعلام کردند رئیس جمهور آمریکا به وعده‌های انتخاباتی خود درباره این حادثه تروریستی عمل نمی‌کند.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی و به نقل از خبرگزاری رویترز، گروهی از خانواده‌های قربانیان حادثه حمله به برج‌های دوقلو در 11 سپتامبر در بیانیه‌ای اعلام کردند: جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برخلاف وعده‌های انتخاباتی خود مبنی بر روشن سازی  این حادثه تروریستی و انتشار مدارک و اسناد دست داشتن عربستان سعودی در حمله به برج‌های دوقلو هیچ اقدامی تا به حال در این زمینه انجام نداده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: اگر رییس جمهور آمریکا مدارکی مبنی بر دست داشتن عربستان سعودی در حمله به برج‌های دوقلو را هر چه زودتر منتشر نکند حق برگزاری بیستمین سالگرد حادثه 11 سپتامبر در آمریکا را ندارد.

این گروه در بیانیه خود تاکید می‌کنند: بیست سال از این حادثه تروریستی می‌گذرد و هیچ دلیلی برای مخفی کاری و پنهان کردن اسناد و مدارک روشن در این زمینه وجود ندارد.

در این بیانیه تصریح شده است: اگر جو بایدن از جانبداری خود از عربستان سعودی در مقصر دانستن این کشور در حادثه 11 سپتامبر دست برندارد، ما اجازه برگزاری مراسم یابود را به دولت نمی‌دهیم و قطعا به برگزاری آن اعتراض می‌کنیم.

رییس جمهور آمریکا پیش از پیروزی در انتخابات اخیر گفته بود: من قصد دارم رییس جمهور همه آمریکایی‌ها باشم و صدای همه را خواهم شنید. خانواده‌ها و بازماندگان 11 سپتامبر حق دارند به دنبال حقیقت باشند و پاسخگویی کامل به آن‌ها از وظایف دولت است.

تا به حال هیچ یک از روسای جمهور آمریکا اظهاراتی شفاف در این زمینه و اینکه سعودی‌ها چگونه نقشه حمله به برج‌های دوقلو را طرح ریزی کردند، ارائه نکرده اند و بسیاری از گروه‌های غیردولتی و مردم نهاد در آمریکا معتقدند دولت‌ها در این زمینه دست به پنهان کاری زده اند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره درخواست خانواده قربانیان حادثه 11 سپتامبر از بایدن برای انتشار اسناد نقش عربستان فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «درخواست خانواده قربانیان حادثه 11 سپتامبر از بایدن برای انتشار اسناد نقش عربستان» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید