کد مطلب:  66839 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتخاب درجه سنی بزرگسال برای بازی Assassin's Creed: Mirage

انتخاب درجه سنی بزرگسال برای بازی Assassin's Creed: Mirage

بازی Assassin's Creed: Mirage به دلیل وجود قمار واقعی درجه سنی فقط بزرگسال را دریافت کرده است.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، طی مراسم Ubisoft Forward برگزار شده، بازی‌های جدید سری Assassin's Creed معرفی شدند که نزدیک‌ترین آن‌ها به انتشار، عنوان Mirage می‌باشد. حال به نظر می‌رسد که این بازی در رتبه بندی سنی ESRB، درجه سنی فقط بزرگسال را دریافت کرده است.


بروزرسانی: 

با اعلام رسمی یوبیسافت، درجه بندی قرار داده شده برای بازی Assassin's Creed: Mirage اشتباه بوده است و ESRB هنوز درجه بندی خود را مشخص نکرده است. همچنین اعلام شد که این عنوان قرار نیست از هیچ گونه لوت باکس یا قمار استفاده کند و ممکن است تنها به خاطر خشونت بالا و استفاده از الفاظ نامناسب، همانند دیگر بازی‌های این سری، درجه سنی Mature یا +17 سال را دریافت کند.


متن اصلی:

عنوان Assassin's Creed: Mirage جدید‌ترین عنوان سری اساسینز کرید است که به گفته یوبیسافت قرار است به ریشه‌ها باز گردد و همانند بازی‌های چند سال اخیر این شرکت، نظیر اوریجینز، اودیسه و والهالا، دارای ژانر نقش آفرینی نخواهد بود. در تریلری که از این بازی در طی مراسم منتشر شد، مشخص شد که هنوز درجه بندی سنی برای این بازی در نظر گرفته نشده است.

این در حالی است که روز گذشته مشخص شده است که درجه بندی بازی از سمت ESRB، درجه فقط بزرگسال (Adults only) خواهد بود که بسیار شکه کننده است. اگر این درجه بندی اعلام شده درست باشد، به آن منظور خواهد بود که یوبیسافت اولین بازی با درجه بندی فقط بزرگسال خود را منتشر خواهد کرد. طبق شواهد موجود، علت این درجه بندی، وجود خشونت غیرقابل وصف نظیر بازی Manhunt نخواهد بود؛ بلکه علت آن وجود قمار واقعی در این بازی می‌باشد.

همانطور که اطلاع دارید، بازی‌هایی که شامل قمار واقعی و وجود لوت باکس‌ها می‌شوند، از سوی ESRB درجه سنی بالایی دریافت می‌کنند؛ این گونه بازی‌ها به واسطه پرداخت پول واقعی، امکان خرید جعبه‌هایی درون بازی را ایجاد می‌کند که خریداران با خرید آنها می‌توانند به تجهیزات جدید دسترسی داشته باشند. 

فروشگاه ایکس باکس نیز در صفحه فروش بازی Assassin's Creed: Mirage، با درج درجه بندی اعلام شده، مهر تاییدی بر این درجه بندی زده است و نمی‌توان آن را تنها یک اشتباه از طرف سیستم درجه بندی در نظر گرفت. 

: برای دریافت مشاوره درباره انتخاب درجه سنی بزرگسال برای بازی Assassin's Creed: Mirage فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

نظر خود را درباره «انتخاب درجه سنی بزرگسال برای بازی Assassin's Creed: Mirage» در کادر زیر بنویسید :

5 * 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید