کد مطلب:  65681 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درآمد روزانه یک میلیون دلاری بازی Diablo Immortal

درآمد روزانه یک میلیون دلاری بازی Diablo Immortal

بازی Diablo Immortal بعد از گذشت یک ماه از انتشار، همچنان درآمد روزانه یک میلیون دلاری دارد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، طبق اطلاعات منتشر شده، بازی تازه منتشر شده Diablo Immortal با گذشت یک ماه، همچنان درآمد روزانه میلیونی خود را حفظ کرده است.

جدیدترین عنوان منتشر شده بازی دیابلو که برای تلفن های همراه عرضه شده است، با گذشت یک ماه از انتشار، همچنان درآمد پایدار خود را حفظ کرده است. این در حالی است که طرفداران، در زمان انتشار بازی دیابلو، نقدهای متعددی را به بازی وارد کردند.

میزان درآمد حاصله از عرضه بازی، بعد از گذشت یک هفته به حداکثر مقدار خود رسید و بلیزارد موفق شد ظرف یک هفته مبلغ 2.4 میلیون دلار درآمد زایی داشته باشد. اکنون نیز با گذشت یک ماه از عرضه بازی، عنوان Diablo Immortal، درآمدزایی بیش از یک میلیون دلاری را برای بلیزارد به ارمغان می آورد.

این بازی در زمان عرضه و مدتی بعد از آن توانست 10 میلیون کاربر را به خود جذب کند و این موضوع باعث شده است تا کاربران، با پرداخت های درون برنامه ای، باعث افزایش درآمد حاصله از بازی شوند. این در حالیست که بازی با نقدهای متعددی از سمت کاربران همراه شد. به طوری در ابتدای ماه جولای میلادی، میانگین امتیازات کاربران در وبسایت متاکریتیک عدد 0.2 از 10 شد.

علاوه بر این، طبق گزارشی که از بازی منتشر شد، این عنوان به نوعی یک بازی Pay to Win می باشد و کاربران برای آنکه بتوانند شخصیت خود را تا بالاترین سطح بازی برسانند لازم است تا 110 هزار دلار را پرداخت کنند. همچنین با توجه به گزارشاتی که از ردیت به دست آمده است، برای آنکه کاربران بتوانند برخی از قابلیت های خود را در بازی ارتقا دهند، باید سنگهایی قیمتی را پیدا کنند و برای به دست آوردن آن کاربران می توانند با خریدهای درون برنامه ای و باز کردن لوت باکس ها، شخصیت خود را آپگرید کنند. 

بازی Diablo Immortal در تاریخ 2 ژوئن 2022، برای پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوز منتشر شده است.

: برای دریافت مشاوره درباره درآمد روزانه یک میلیون دلاری بازی Diablo Immortal فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «درآمد روزانه یک میلیون دلاری بازی Diablo Immortal» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید