کد مطلب:  61806 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درآمد 118 هزار پوندی کونامی از حراجی NFT

درآمد 118 هزار پوندی کونامی از حراجی NFT

در حال حاضر NFTها در حال پیشروی با حداکثر سرعت در بازی های رایانه ای هستند
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، چندی قبل، شرکت کونامی خبر از برگزاری یک حراجی برای سری بازی های محبوب و خاطره انگیز Castlevania را منتشر کرد که قرار بود بر پایه NFT ها برگزار شود.

طبق گفته شرکت کونامی این حراجی شامل فروش اثرات هنری دیجیتال از بازی، موسیقی، اثرهای هنری پیکسلی و ... بوده است. طی این حراجی شرکت کونامی توانسته است با تمرکز بر روی یکی از بهترین بازی های صنعت ویدیو گیم، به تنهایی مبلغ 118,500 یورو (162,000 دلار) درآمد کسب کند.

طبق اطلاعاتی که وبسایت VGC منتشر کرده است، در این حراجی 14 اثر پیرامون این بازی، در قالب توکن های غیرقابل معاوضه (NFT) به فروش رسیده است و میانگین هر توکن حدود 8700 یورو (12 هزار دلار) بوده است.

در این بین، یک اثر هنری دیجیتالی متعلق به نقشه قلعه دراکولا که در بازی Castlevania موجود است به تنها 19 هزار و 400 یورو (معادل حدودا 26 هزار و 500 دلار) به فروش رفته است. همچنین یک ویدیوی سه دقیقه ای متشکل قسمت های مختلفی از بازی های Castlevania به قیمت 12,800 یورو (معادل 17 هزار و 500 دلار) خریداری شده است. علاوه بر این یک اثر هنری دیگر که متعلق به نسخه Circle of the Moon بوده است به قیمت 12 هزار و 400 یورو (معادل 17 هزار دلار) به فروش رسیده است.

همچنین با توجه به این موضوع که حق نشر تمامی این NFT ها در اختیار شرکت کونامی می باشد، میزان 10% سود حاصل از فروش مجدد این NFTها بین خریداران، به حساب کونامی پرداخت خواهد شد. 

 

: برای دریافت مشاوره درباره درآمد 118 هزار پوندی کونامی از حراجی NFT فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «درآمد 118 هزار پوندی کونامی از حراجی NFT» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید