کد مطلب:  64360 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
درآمد فرزندان نباید در مجموع درآمد خانوار قرار گیرد!

درآمد فرزندان نباید در مجموع درآمد خانوار قرار گیرد!

امروز نماینده مردم خمینی شهر در صحن مجلس گفت: در حال حاضر شاهدیم درآمد فرزندان به مجموع درآمد خانوار اضافه می‌شود و آن خانواده از دریافت یارانه محروم می‌شود.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در صحن علنی مجلس امروز یکشنبه 25 اردیبهشت 1401 اعلام کرد: «خبرهایی به ما رسیده مبنی بر اینکه مرغ در برخی استان‌ها تا حد زیادی وجود دارد و به همین دلیل قیمت مرغ در این استان‌ها از سقف اعلامی دولت هم کمتر شده است و این مساله نشان می‌دهد سیاست هدفمند شدن یارانه‌ها به تدریج جواب می‌دهد.»

وی تاکید کرد که: «از دولت تقاضا دارم برنامه مبارزه با قاچاق را به طور جدی آغاز کند و همچنین از احتکار جلوگیری شود.»

نماینده مردم خمینی شهر، تصریح کرد که برخی از افراد نیازمند و مستحق دریافت یارانه هستند ولی یارانه به آنها تعلق نگرفته؛ مثلاً درآمد فرزندان مجرد را به درآمد سرپرست خانواده اضاف کرده اند که کاری نادرست است.

آقای نقدعلی نیز تاکید کرد: «وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید این روند را اصلاح کند، نباید درآمد فرزندان به حساب پدر و مادر نوشته شود و آن خانواده از دریافت یارانه محروم شوند. باید به سرعت این رویه‌های غلط در بررسی وضعیت درآمدی مردم اصلاح شود، اگر این مساله محقق شود قطعاً مردم با تصمیمات اساسی و زیرساختی دولت در عرصه اقتصادی همراهی‌های لازم را خواهند داشت.»

 

: برای دریافت مشاوره درباره درآمد فرزندان نباید در مجموع درآمد خانوار قرار گیرد! فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «درآمد فرزندان نباید در مجموع درآمد خانوار قرار گیرد!» در کادر زیر بنویسید :
5 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید